Ses sitemi hakkında bilgi

kullanici641

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba bu teypden alacağım 1-2 gün içerisinde reno 19 europa arabam için. ancak daha önce bu tür işlerle ilgilenmedim ve ses sistemi için neler gerekli bilmiyorum açıkcası. arkada ve ön kapılarda hoparlörler var işde orjinal. neler yapmalıyım, ne almalıyım bütçem ne olması gerekir bilgi verirseniz sevinirim

kullanici641

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler ilginiz için ancak bende teyp var. arkadaşın diğer malzemeleri sıfırı daha ucuz. teyp haricinde max 300 civarı harcama yapmayı düşünüyorum.. yardımlarınızı bekliyorum

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilk önce kendiniziÜYE TANITIMLARI tanıtın daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz! 300 tlye ses sistemini kuramayabilirsiniz:eyv

kullanici641

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şuan hapörlelerim fiyatları 20 30 lira ancadır. bunu yükseltmek istediğimde 30 liradan direk 600 lirayamı çıkmam gerekiyor. bence siz yanlış biliyorsunuz. 200 eede 300ede 1-2 milyarada sistem kurulabilir

purmol

Bilgi Girilmemiş
kablo tesisatı + bass kutusu + mid ler olmadan sadece bass ve amfi yi alırsın. düşünürsen megane fu nun tesisat ı satılık . fiyat yüksek diyorsan benim elimde var 1 ay kullanılmış amfi ve bass kutusu ile 300 liraya bırakırım .