Sevgililer günü fikirlerinizi bekliyorum

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Son düzenleme:

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güncel..

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Aşk Kavanozu - Sevgiliye Özel 365 Mesajlı Kavanoz şöyle bi şey düşünüyorum sevgili rfc ailesi fikirleriniz nelerdir? takı kolye falan da olabilir ama bu yattı benim aklıma da ? sizin değerli görüşlerinizi bekliyorum. Enza Kalp Kupa Set - Beyaz Eşya / Mutfak - Hepsiburada.com bir de bu var kararsız kaldım hımm

aşk kavanozu bir süredir her yerde karşıma çıkıyor, bayanların da satın aldığı ya da kendi hazırladığı bir hediye olabiliyor. onu almak yerine kalpli kutu içine sadece ona özel sözler yazılması daha anlamlı olur diye düşünüyorum içine de şeker, çikolata serpiştirilebilir:)
sevgi sözcüklerini de satıyorlar ya pes diyorum :)

fincan konusunda da ikinizden iz taşıması ne bileyim üzerinde bir espri olabilir ya da 2 li set olabilir, beraber yaşanmıyorsa da o set bölünür evde kahve içerken bugün aklına gelir vb...

şahsi fikrim ise maddesel hediye yerine zaman, plan hediye etmek:) bir etkinlik olmasa da, güzel planlanmış bir gün ya da akşam parayla alınan hediyelerden daha özeldir diye düşünüyorum. gitmek istediğiniz ama fırsat bulamadığınız ya da uzun zamandır gitmediğiniz bir yer, değişik bir mekan, yemek, müzik, oyun vb denemek vb. çoğaltılabilir:)

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Yılların tecrübesi derkiiii:cool:

cam_vazoda_tek_kirmizi_gul.jpg

Olay bitmiştir hehe

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben LCW den kaban aldım :) dayanamayıp verdim bu işi bitirdim çokda beğendi. size kolay gelsin gençler :)

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öğrenciliğin gözü kör olsun :D
aynen öyle:) kız cağız üşümesin çiçek falan boş gelir dedim. veriyorsak parayı sarınsın kabana beni hatırlasın dedim :) ve aldıysak boşuna beklemesin diyerek verdim şubat başı :)