Shell ve Otomobil Yıkama

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba herkese ,

31.03.2014 tarihinde , saat 15.00 da yakıtımı aldım . İçeriye gittim . Ödememi yaptım .
Bu aralıkta 1 ile 3 dakika arasında zaman geçmiştir . Gittim arabamı basınçlı yıkamaya çektim .
Muhtemeldir 15.02 yada 15.03 te 1 tane şöför paspasını yıkadım . Sonra 15.05 de arabayı yıkamaya başladım .

Ne önümde ne arkamda kimse yoktu sıra bekleyen . 5 dakika sonra arkamdan birisi dokundu korktum :D
Pompacı geldi .

Pompacı bana , shell istasyonun sahibinin eşinin " Bana " bişey söyleceğini söyledi . Cam da bekliyor kadın gördüm .

Makineyi kapattım gittim buyrun dedim . " Arabayı fazla yıkıyorsun " dedi . Arabanın yarısı bitmişti .
Bir şeyler zırvaladı . Bende titiz olduğumu bu konuda anlayış göstermesini rica ettim . Alttan aldım kadın ya...Kadın değil canavar.
Sonra aldırış etmedim makineyi açmaya gidiyordum , pompacıya makineyi kapatmasını emretti .
Bende alın makinenizi........................... diyecekken demedim.

Çektim gittim Babacığımın yanına..

( Artı olarak şunu ekleyim , belkide yaklaşık 1 aydır orada 67 SF 425 ve 55 EG 868 plaka otomobil yıkanmadı . )
İki arabada yakıtı shellden yıkamayı opetten yaptı .

Bu istasyondan aylık 500 Lira lık otogaz alıyoruz 2 tane arabamızla .

Sizce arabamı 1-2 dakika daha yıkamayı haketmemişmiydim ?
Ben gerekli mercilere bu konuyu götüreceğim . Zaten arabanın yakıt fişi ve gerekli fotoğrafları çektim.

Gereksiz yere moralim bozuldu herşey yolunda giderken .

Siz olsanız ne yapardınız ?

Ahmet Mert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sonradan görme insanlar.. işte bunlara sinir oluyorum. sanki beleşe yıkıyosun arabanı orda. sen yakıtını almışsın ordan ne demek çok yıkıyosun ?? süs diyemi konuldu o makine oraya tabikide yıkıcaksın hakkındır. ben olsam o cümlenin devamını getirirdim çeker giderdim. belki gerekli yerlere şikayet edince eline birşey geçmeyebilir ama ben senin yerinde olsam bidaha ordan yakıt almam gider başka istasyondan alırım çünki böyle insanlar verdiğimiz paranın tek bir kuruşunu dahi hak etmiyorlar... sonuçta sen bir müşterisin orda ve müşterilere bu şekilde davranılmaz en azından biz büyüklerimizden bu şekilde gördük..

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Terbiyesizliğin daniskası olmuş yazdıklarını okuduğum kadarıyla senden ricam bu kurumsal firmann mail adresine kesinlikle şikayet edip ordan gaz ve yakıt kullanmaman demokratik hakkın ve bunu kullan ben bile burdan sinir oldum :asabi

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1396277658_untitled-1_big.jpg
1396277764_20140331_151130_big.jpg

" 31.03.14 Saat 15.00da aracımın otogazını Havza Shell Karahan Petrol de fulledim. Ödemesi arabaya binmesi derken 3-4 dakika zaman geçti.Markette"yıkama çalışıyor mu?" dedim,çalışıyor dediler yıkamayı teklif etmediler sonra kirli arabamı basınçlı yıkamaya çektim ve yıkamaya başladım.Saat 15.10 da arabanın yarısını yıkamıştım . Sıra bekleyen yoktu . Pompacı omzuma dokundu ve patronun eşinin bir şey söylemek istediğini belirtti.

İstasyonla alakasız bu kişi bana "Arabamı fazla yıkadığımı söyledi" ve hakaretler savurdu. Ben de titiz olduğumu belirttim,kulak asmadan yıkamaya devam edecekken "elektriği kes"dedi patronun eşi pompacıya.
Aylık 2 arabam 600 TL yakıt alıyor,bu benim hakkım.Özür bekliyorum. "
Şikayet var sitesine de gönderdim . Shell ' i de aradım .
Gerekli mercilere bu konuyu taşıyacağım.

drmgedikbas

Mete Gedikbaş
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kadir hocam kesinlikle bu olayı detaylıca shell türkiyeye ilet ve bayinizin bu tutumu dolayısıyla sizden bir daha yakıt almayacağım diye mail atın

ve bu samsunun genel bi sorunu insanları iyi hoş oluyolar ama bazen kabalık sınırını aşıyorlar

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kadir hocam kesinlikle bu olayı detaylıca shell türkiyeye ilet ve bayinizin bu tutumu dolayısıyla sizden bir daha yakıt almayacağım diye mail atın

ve bu samsunun genel bi sorunu insanları iyi hoş oluyolar ama bazen kabalık sınırını aşıyorlar

Hocam görgüsüz olunca böyle oluyor . Sakın Amasya ' dan gelirken Havza Shellerden yakıt almayın . 2 tane var ikiside aynı yobazın.

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yazık günah yahuu gözleri götürmüyor işte aynı şey benimde başıma geldi bp te yıkarken adam bi şey demedi sadece zabıtanın kızıp ceza kestiğini söyledi ben de alttan aldım çünkü yıkama yerinde değildim az ilerde arabayı kurularken hortumla paspasları yıkarken oldu.

sana yaptıkları çok ukalaca olmuş sonuçta orası bir yıkama yeri ve sen oranın daimi müsterisisin işte böyle görgüsüz insanlar olduğu sürece daha çok şey olur. geçmiş olsun kadirim bu şikayetini bence de bildirmeliydinki zaten bildirmişsin

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Malesef aracın bmw veya mercedes yada son model bir araç olaydı sesini çıkartamazdı. Bizim r11 araçlara sinir olanlar var memlekette.

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orayı hemen bırak başka yermi yok. Bizim burda shelde 1 tl ye 5 dk kimse karışmıyor valla onlar kafayı sıyırmış heralde küçük bir işletme. Ben olsam birdaha oraya gitmem.

haberlerde olay çıksa ya adana ya samsundan haber çıkardı meğersem böyle şahsiyetler varmış..

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Her bayi bir değil burdaki shell bayisinden aynı yerden 10 senedir aynı yerdeyim asla saygıda kusur etmezler arkadas gibi davranırlar en önemlisi bikeresinde 200 liralık yakıt almıştım cüzdanın yanımda olmadıgını farkettim tanıdıkları için hiç sorun cıkarmadılar gidip gelip yarım saat sonra bıraktım ornek bu mesela

Ama size yapılan gercekten büyük bi ayıp siz yine iyi sabretmissiniz herkes sizi gibi sabretmeyebilir kesinlikle gereken yerlere sikayetinizi bildirin.
Ve www.şikayetvar.com sitesinede yazmanızı isterim kesinlikle shell yetkiliri sizi arayacaktır