Sıcaktan iç dikiz aynası düştü şaşardım.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşımın 2016 Passat ındada sol ayna düşmüştü neyle yapıştırıyor lar merak ediyorum 😁

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
camda sorun yok...o anten mi, rezistans mı neyse ondan kopmuş abiler....
yapıştırmadan değil yani..

camcıda cam değiştirmektende, onu yapıştırır öyle kullanırdım...

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşımın 2016 Passat ındada sol ayna düşmüştü neyle yapıştırıyor lar merak ediyorum 😁

capon yapıştırıcına tuz ekip yapıştırıyorlarmış , sanayidekiler gibi ))

o aynayı vurmuştur ondan düşmüştür...aynalarda vida var...

amaa haaa passatın tavanı da üstüne çökmesin )))

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşımın 2016 Passat ındada sol ayna düşmüştü neyle yapıştırıyor lar merak ediyorum ğŸ˜?

​Sıcak silikonla 5 dk'da yapışır ömür boyu düşmez neredeyse...aynı işlem epoksi yapıştırıcıylada 2 dk'da uygulanabilir ve aynı sonucu verir.

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşım hiç uğraşma yapıştırıyla falan.Çoğu kişi değişik mecralarda bas bas bağırıyor ,garantiden ön cam değişti diye.Sakın geri adım atma.Ara müşteri hizmetlerini o servisi de şikayet et.Camdan parça kopmuş ve cam güvenliğin sıkıntıda şuan.O servisteki andaval arkadaş sadece parça düştü anlanmıştır.O yüzden yapıştırt demiştir.Kaskonuda etkilemez birşeyini de bozmaz kardeş.Serviste motor tamiri yaptırınca kaskona mı işliyor_? Bu o servisin iş bilmezliği aymazlığından başka birşey değil.Sinirlerim bozuldu cevabı okuyunca kusura bakmayın.O camı yapıştır diyen servis elemanına diyecek çok söz var da, burada olmaz.

Erdoğan Saka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşım hiç uğraşma yapıştırıyla falan.Çoğu kişi değişik mecralarda bas bas bağırıyor ,garantiden ön cam değişti diye.Sakın geri adım atma.Ara müşteri hizmetlerini o servisi de şikayet et.Camdan parça kopmuş ve cam güvenliğin sıkıntıda şuan.O servisteki andaval arkadaş sadece parça düştü anlanmıştır.O yüzden yapıştırt demiştir.Kaskonuda etkilemez birşeyini de bozmaz kardeş.Serviste motor tamiri yaptırınca kaskona mı işliyor_? Bu o servisin iş bilmezliği aymazlığından başka birşey değil.Sinirlerim bozuldu cevabı okuyunca kusura bakmayın.O camı yapıştır diyen servis elemanına diyecek çok söz var da, burada olmaz.
Malesef servis ısrarla garanti kapsamına girmediğini söylüyor. Darbe alıp düşmediğini ispat edemezsin diyor. Yazıklar olsun diyorum. Çok isteyerek beğenerek aldığım arabadan bir dikiz aynası diye buz gibi soğudum ya.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Malesef servis ısrarla garanti kapsamına girmediğini söylüyor. Darbe alıp düşmediğini ispat edemezsin diyor. Yazıklar olsun diyorum. Çok isteyerek beğenerek aldığım arabadan bir dikiz aynası diye buz gibi soğudum ya.

Tamam madem oyle kasko varsa kaskodan on cami degistirt.hem necbur o aparatlari yapistircaklar.gerekiyorsa on cami catlat hatta kir.hem kasko delinmeden degisiyor on cam.

Erdoğan Saka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün Zonguldaka 1 saat uzaklıktaki Ereğli Özerler
servise gittim. Adamlar resimleri çektiler gönderdiler onay geldi Garantiden değişecek. Artık Zonguldak merkezde ki servisle işim olmaz.

newsector

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cok titriyor ztn geçmiş olsun inş parasını istemezler benimde kavalandırma yönlendirmelerindeki o parcalar kırılmış dokununca elimde kaldı sag sol köşedeki havalandırmalar okadar sert ki o plastik in o yükü kaldırması mümkün değil zaten resim cekip gönderdiler ama ümidimiz yok

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim dediğim gibi çıktı.Hakkınızı sonuna kadar savunmazsanız bu tür işler elinizde kalıyor.Servis var serviscik var.Yerinizde olsam o servisi şikayet ederdim.

Bugün Zonguldaka 1 saat uzaklıktaki Ereğli Özerler
servise gittim. Adamlar resimleri çektiler gönderdiler onay geldi Garantiden değişecek. Artık Zonguldak merkezde ki servisle işim olmaz.