sıfır araçta motor yağ kaçağı

bekirkayar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar 4000 km deki sadece 3500 devire kadar cıktıgım clio aracımda oluşan yağ kaçağının fotoğraflarını ekliyorum bu renaulta ne demeli ne yapmalı bi türlü çözemedim 2000 km si uzun yol gerisi mardın kızıltepe arası
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
kullanılmıstır. görüş onerilerinizi bekliyorum.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Aracın garantisi devam ettiğine göre yetkili servis rapor tutarak gereken işlemleri yapacaktır, yapmıyorlarsa MAİS e yazarsın...

bekirkayar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ustam bu ılk degılkı sıfır bayıden cıkardıgım dakıka arac sola cekıyordu onu hallettık vıbrasyon vardı sıfır egsoz kesıldı araya parca kondu yıne tam anlamıyla duzelmedı on cama ınsaattan malzeme dustu cam degıstı servıste bu segferde on camın altındakı plastıkler ses yapmaya basladı ıc aydınlatmanın ordan gelen gurultuler artık alıstık zaten bırde bu yag kacagı tamam oldu.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bütün şikayetlerini MAİS A.Ş ye yazsan iyi olacak gibi...

mym@renault.com.tr

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Ustam bu ılk degılkı sıfır bayıden cıkardıgım dakıka arac sola cekıyordu onu hallettık vıbrasyon vardı sıfır egsoz kesıldı araya parca kondu yıne tam anlamıyla duzelmedı on cama ınsaattan malzeme dustu cam degıstı servıste bu segferde on camın altındakı plastıkler ses yapmaya basladı ıc aydınlatmanın ordan gelen gurultuler artık alıstık zaten bırde bu yag kacagı tamam oldu.

bu işlemi yetkili servis 0 aracamı uyguladı ?

bekirkayar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen öyle mardin tuğmaner merkeze bildirdi merkezde iki boru arasına gerçek spral boru gibi bisey yolladı ama işin aslı. Motor bağlantı ve kulakların unisex olmasından kaynaklandığını çok iyi biliyorlar.

milic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Malesef Renault da bu tür sorunlar ve servis sorunları çok oluyor.Renaultda bu tür durumlar normal karşılanmalı.Klasik renault servis işleri.Renault yetkili servislerinde genellikle aracın biyerini yapmaya çalışılırken hem ora yapılamaz hemde başka yerler bozulur yada ses çıkarır.

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şansızlık olmuş diyelim. Bence işin peşini bırakmayın maise kadar yazın. Olmadı avukata başvurup hakkınızı arayın ama genel merkeze kadar durum giderse sıkıntınızı çözeceklerini düşünüyorum

bekirkayar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler arkadaşlar pazartesi servise gideceğim sorunlarım çözülmeden aracı almamaya kararlıyım son durumu sizlerle paylaşacağım.

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
resimleri göremiyorum ama servise mutlaka baskı kurun