Sıfır araçta stepne istemezsek ne olur?

yalnızefe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç kredisi için çağrılmadıysanız daha şasi numaranız belli olmamıştır. bu yüzden ekletme şansınız var.

yarın telefonla şansımı deneyeceğim, inşallah olur. geçenlerde araç değiştirebiliyor muyuz diye aradım, şasiler belli olamaya başlandı araç değişikliği olmaz demişlerdi ama hiç değilse opsiyon ekleme olsa bari..

anll23

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben daha bugün sordum. Stepneyi kesinlikle almalısın! Almazsan fabrikada stepne yeri olmadan üretiliyor ve öyle geliyor sana. Sonra taktırmak istersen pahalı tutar. Bizzat söylediler.
Ayrıca bende bugün Oyak kampanyası ile aldım hemde Ankara Mais ten :)

yalnızefe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben daha bugün sordum. Stepneyi kesinlikle almalısın! Almazsan fabrikada stepne yeri olmadan üretiliyor ve öyle geliyor sana. Sonra taktırmak istersen pahalı tutar. Bizzat söylediler.
Ayrıca bende bugün Oyak kampanyası ile aldım hemde Ankara Mais ten :)

hayırlı olsun, hangi araçtan aldınız.bende ankara mais ten başvuru yaptım ama bize bakan temsilci yanlış yönlendirdi daha doğrusu yönlendiremedi bile..

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun, hangi araçtan aldınız.bende ankara mais ten başvuru yaptım ama bize bakan temsilci yanlış yönlendirdi daha doğrusu yönlendiremedi bile..

siz büyük ihtimal açık masadaki erkek danışmana gitmişsinizdir.

yalnızefe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
siz büyük ihtimal açık masadaki erkek danışmana gitmişsinizdir.

yok, bayandı kısa saçlı. adı sonya mı öyle birşeydi.köşedeki kapalı camekan ın olduğu yerdeydi, o tarihte önünde megane gti otomatik hb vardı

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamam ilk masadan bahsediyorsunuz. o kadının başı hep kalabalık. ben gittiğimde de sırf o kadını bekleyenler vardı başka işlemler için. yoğun olduğundan atlamış olabilir.

yalnızefe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamam ilk masadan bahsediyorsunuz. o kadının başı hep kalabalık. ben gittiğimde de sırf o kadını bekleyenler vardı başka işlemler için. yoğun olduğundan atlamış olabilir.

yaw bizimkide şans işte.. arkadaşla adana dan geceden yola çıktık arabayla, sabah 7,30 da oradaydık. saat 09:10 da ile gelen oydu bizde haliyle ilk sırada olduğumuzdan ona atladık işte ..aslında yeni kalabalık olmaya başlamıştı yoğunluktan değilde, elide baya yavaştı ikimizin evraklarının fotokopisini 20 dk.filan anca çekebilmişti.bizde fark etmiştik biraz sıkıntılı olduğunu ama bu kadarını da beklemiyorduk.yarın bakalım napıcaz, kampanyanın son günleri ya bide malum zamlardan sonra bizim temsilci hepten uçmuştur yoğunluktan nasıl ekleticez bakalım..

anll23

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Banada daha doğrusu babama o kadın söylemiş. Siyah megan ın arkasında oturan. 1.2 75 bg joy aldık.

yalnızefe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Banada daha doğrusu babama o kadın söylemiş. Siyah megan ın arkasında oturan. 1.2 75 bg joy aldık.

tahminim sizinki yan kabindeki bayandı, sizinki o dur muhtemelen, daha genç uzun saçlı gözlüklü idi o.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bayanların endamı konuşulur olmuş, resimlerini çekin gittiğinizde millet merak edecek şimdi... :)