Sıfır stepvay için düşünceleriniz

aliosman05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi forumlar Stepway 1.5 dCi 90 bg almayı düşünüyorum ıyı yorumlarda var kotu yorumlarda var bılgısı olab varsa ıyı ve kotu yonlerını soylerse sevınrım

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Kalite olarak bir Clio 4 ile kıyaslanamaz ama çok kötü bir araç da değil, parasına göre gayet iyi bir araçtır...

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Stepwaylarin debriyaj baski balatasinin hatali uretildigini duydum. Almaktan vazgeçtim. Arac 5.000 km ye gelmeden kalkislarda titreme yapiyormuş. 0 arac alip bide kahri cekilmez

( Tavsiye olarak ) Mcv lerde fena degil cok genis bir bagaji var. Stepwaydan daha ucuz. Mcv 2017 lerde 1.5 90 bg 220 tork ;)

41europam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ablam kendine dün 0 benzinli easy-r aldı. Araçtan memnun. Şimdilik hissedilen bir titreme yok diyor. 5000 km ye daha çok var gerçi.

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fiyat performans bence iyi.

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ablam kendine dün 0 benzinli easy-r aldı. Araçtan memnun. Şimdilik hissedilen bir titreme yok diyor. 5000 km ye daha çok var gerçi.

Titreme bildiğim kadarıyla aküyle ilgili sadece ilk kalkışta olduğu söyleniyor akü topladıktan sonra gün boyu yaşanmadığı yazılmıştı.

Keşke MCV Stepway gelse.Bence bu serinin en kullanışlı ve yakışıklısı.

mekyus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2017 dizel manueli satın aldım. Clio 4 ten sonra bildiğin takoz gibi geldi araç. Motor performansı hakkında konuşmak için daha erken kitabında da gerçek performans 6000 km den sonra belli olur diyor. Bugüne kadar hep 1.5 dizel kullandım . Bakalım bekleyip göreceğiz.

Direksiyon düşük hızlarda sert , park etmek çok zor . Direksiyon hidrolik ama elektrik takviyesi yokmuş. Zaten bi şey eksik belli ediyor. Yüksek hızlarda da direksiyon hafifliyor . Bu hiç güven duygusu vermiyor . Sevmedim...

Süspansiyonları beğendim . Tümsek çukur geçişleri beni rahatsız etmedi. Araç zaten yerden yüksek en büyük avantajı bu.

Aracı alırken mutlimedia sistemi de almıştım 2000 küsür liraya. Clio 4 ten mediaNav alışkınım . Görsellerde de hep media nav vardı. Fakat arac tesliminde navitech marka multimedia sistemle geldi.

-Sorun etmedim işimi görsün dedim . Fakat aman diyeyim size 2 gün uğraştım geri vermek için . Radyo parazitli çekiyor rahatsız edici şekilde
-Servis topu navitech e atıyor navitech onlara.Uzun uğraşlardan sonra Ürün yenisi ile değiştirildi. Aynı problem devam etti daha sonra anten değiştirildi sorun devam etti. Orijinal teyp takıldı radyo düzeldiği gibi ses kaliteside arttı . Yani cihazın ses çıkışlarıda berbatmış. Markayı (Navitech) kötülemek istemiyorum ama kötü işte ... Şimdilik bu kadar bi şeyler oldukça yazarım artık...

navitech nx 239r model

popshot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Seepway donanım olarak çok baz kalıyor ve renault grubu gibi koltuk yanal destekleri iyi olmadığı için uzun yolda yoruyor ister istemez.Direksiyon sertliğ cabası.
Parça olarak kalite düşük denilebilir sebebi ise bir kalerifer kapağı bile 20 - 30 defa aç kapa da yalama oluyor.
Lakin jant , r nav gibi donanımlar eklenince pek fena olmuyor görüntü.
VMYkEn.jpg
[/URL][/IMG]

slayerbugs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Euro n cap sonuclari rezalet...

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

popshot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 de 4 yıldız almış.Sınıfına göre normal gibi.