Sigara İçen Tüm Dostların 1 Kez İzlemesini Rica Ediyorum !!!

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Herşey irade video falan hikaye :)

huzur ve irade işi... gerisi hikaye...:eyv
fiyat çok artarsa kaçakta artar... :berbat

171 i ara şu an enetkili yöntem o

Keşke bu vidyo ile bırakabilsek,izlerken kötü oldum orası ayrı mevzu...

[video=youtube;5XZV4uDoudM]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=5XZV4uDoudM[/video]

dunkleosteus

Bilgi Girilmemiş
champix mi neyse..
yok sigara bandı, yok çekirdek, yok kola... vs.. hepsi hikaye arkadaşlar.

ben sigara içmiyordum, sigaraları yiyordum :p. sigarayla yatar sigarayla kalkardım. yani sigara içmeden yatmazdım,
kalkınca da ilk iş 1 bardak çay ve sigaraydı.

dedim bırakacam, ilk 2 gün çok kasıldım, hatta 2. gün gittim, sigara almaya sonra vazgeçtim.
özellikle sabahları, ve öğlenleri çok istiyordum yani en çok sigara içtiğim zamanlar.

şimdi 3 hafta oldu. aramıyorumm bile. sigarayı bırakamayan bırakmak istemiyordur, türlü bahaneler uydurarak içmeye
devam ediyordur.
Renaultolog Nickli Üyeden Alıntı
Herşey irade video falan hikaye :)

irade falan değil. resmen uyuşturucu bu.
çünkü 2 sene önce de bırakmıştım ama bu kadar zorlanmamıştım.
irade olsaydı eğer sigara içenler oruçta tutamazdı:p
demek ki açlık susuzluk gibi bişey değil, resmen uyuşturucu bu illet.

ben Allah'ıma şükürler olsun içmiyorum artık, inşallah ta ileriki zamanlarda içmem.
gönülden isteyen herkes bırakır buna inanıyorum.
sigarayı bırakmaya çalışanlara kolay gelsin.

renomegane

Bilgi Girilmemiş
1 ay oldu sigara içmeyeli:p

karlarım:
7.5X30 = 225tl kardayım.
öksürük yok.
kendimi daha iyi hissediyorum.
pis pis kokmuyorum.

zararlarım:
hiç bir zararım yok

sizde bırakabilirsiniz!!!!

ozkan2614

Özkan ÇELİK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sigara yavaş yavaş öldürüyomuş benim acelem yok :eyv sigaradan 100 bin kişinin öldüğüne kesinlikle inanmıyorum adam kalpten gitse sigaradan öldü diyorlar ben hastanede staj yaptım tanıdıgım tüm doktorlar sigara içiyordu tabikide sigara kötü bişey ama olmayınca olmuyo zorlamaya gerek yok nargile

renomegane

Bilgi Girilmemiş
Sigara yavaş yavaş öldürüyomuş benim acelem yok :eyv sigaradan 100 bin kişinin öldüğüne kesinlikle inanmıyorum adam kalpten gitse sigaradan öldü diyorlar ben hastanede staj yaptım tanıdıgım tüm doktorlar sigara içiyordu tabikide sigara kötü bişey ama olmayınca olmuyo zorlamaya gerek yok nargile

kardeşim sana şöyle söyleyim.
ben daha önce 9 ay içmedim, sonradan işte saflık içtim bi tane.

sana yemin ederim, 2 elimin parmakları da 3 dakika titremişti ilk sigarayı zorla içtiğimde.

bu kadar zararlı işte.

doktorlara bakma sen : hocalar gibidir onlar da, söylediklerini yap yaptıklarını yapma :D

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş

Senin canına kastın var yada değersizse saygılıyız
:eyvAma lütfen kötü örnek olmayalım eminim o 100.000 kişide inanamayarak öldüler Allah başa vermesin işte o zaman eyvahh deniyor ama çok geç oluyor;)​Sence bu filmdeki vatandaşımız bir aktör filanmı????

[video=youtube;hZMK0w4gS_s]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=hZMK0w4gS_s[/video]

ozkan2614

Özkan ÇELİK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Senin canına kastın var yada değersizse saygılıyız
:eyvAma lütfen kötü örnek olmayalım eminim o 100.000 kişide inanamayarak öldüler Allah başa vermesin işte o zaman eyvahh deniyor ama çok geç oluyor;)​Sence bu filmdeki vatandaşımız bir aktör filanmı????

[video=youtube;hZMK0w4gS_s]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=hZMK0w4gS_s[/video]
Abicim özür dilerim amacım kötü örnek olmak degil diger yazımdada belirttim kötü bişey saglıklı oldugunu kimse idda edemez ama abii 100 bin demişler buna inanmak çok zor bu filimdekiler aktörmü yazmışşın abi şöyle söyliyim sigaranın üzerinde bir resim vardı bir gencin azına hortum dayamışlar çocukta cix sakalları falan şekil kesmiş :) neyse 6 ay önce haberlere çıktı o çocuk trafik kazasından dolayı o halde oldugunu açıkları tekele dava falan açmış ondan artık inanasım gelmiyo size ve içmeyenlere saygım sonsuz inşallah biz içenlerde biran önce bırakırız diyip özürümü dileyip kaçıyım ben :)

renomegane

Bilgi Girilmemiş
abicim olayın ciddiyetini kavrayamamışsın.

sigara zamanla.....
balgam
nefes darlığı
öksürük

yapar...

hala akıllanmazsa...kanser yapar abicim.
olay bu...

ozkan2614

Özkan ÇELİK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim sana şöyle söyleyim.
ben daha önce 9 ay içmedim, sonradan işte saflık içtim bi tane.

sana yemin ederim, 2 elimin parmakları da 3 dakika titremişti ilk sigarayı zorla içtiğimde.

bu kadar zararlı işte.

doktorlara bakma sen : hocalar gibidir onlar da, söylediklerini yap yaptıklarını yapma :D
Teşekkürler abi eminimki zararlıdır inşalh bizde bırakırız kısa zamanda :)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
bu yıl sadece 3 (dal) içtim :aytuğ