Sigorta yada Kasko yaptılırken neye dikkat edersiniz .

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
25.11.2015 tarihinde aracımı sattım .27.11.2015 tarihinde ;
Trafik sigortam için Sigortam net firmasını aradım aracımı sattım poliçe iadesini istemekteyim diye .
2 saat sonra poliçe tutarını iade ettiler .
Kasko iadesi için generali sigortasını aradım . İşleminiz yapıyoruz dediler ,bugün ayın 26.12.2015 tam 1 ay oldu ve paramı ödemediler .
Pazartesi günü Tüketici mahkeme heyetine dilekçemi vereceğim .ana para ve yasal faizini isteyeceğim .
Siz siz olun ucuza kaçmayın .
Poliçe ucuz diye yaptırmayın ,müşteri memnuniyeti ve sigorta kasko bilgileri sıfır .Kendileri ezbere konuştukları cümle var onları size söylüyorlar.

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. Sikayetvar sitesine ve aracınızı sattığınız belgeyi satış kağıdının altına banka hesap bilgilerini ve aracımı sattığım için kalan ayların priminin iadesini belirttiğim hesap numarama iadesini rica ediyorum veya arz ediyorum diye yazın imzalayın ve sigorta yaptırdığınız firmayı arayın durumdan bahsedin sigortanetin ilgilenmediğibide belirtin. İşallah çözüm bulunur ben mapfre faxlamıştım iade etmişlerdi. 1 hafta içinde .

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Generali de neden fiyatlar uygun saniyorsunuz? Hadi sigorta gene bir nebze onlardan yaptirilirda kasko asla.

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bu şekilde şirket yönetenleri ve çalışanları anlayamıyorum. Kanun açık, satış yaparken bu paranın kalan gün üzerinden iadesi verilecek. Borsada mı oynuyorlar ne yapıyorlar anlamış değilim. Müşteri kaybediyorlar hiç gereksiz yere.

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
müşteri temsilcilerini bu hafta her gün aradım .
neden benim param ödenmiyor diye cevap veremiyorlar.
ilgili birime mesaj atıyoruz diyorlar.

Dedim ; sizin firma parama gasp ediyor hakkım olanı vermiyorsunuz. Kısaca dolandırıcılık yapıyorsunuz dedim .
Müşteri temsilcisi bir kelime kurupta cevap veremiyor .

Pazartesi ilgili kuruma dilekçemi vereceğim .

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
reklamların parası nasıl çıkacak? ali bey iç ediyor paraları