Silecekler sinir krizi gecirtecek banaa

king_036

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar sileceklerden inanılmaz sesler geliyor üste doğru kalktığnda 2 sinden birden şak diye sonrasındada diş kamaştıran bi sürtünme sesi sonrasında tekrardan bi şak sesi ne marka silecek alalım üzerindekiler inveless

İphone 5s ile tapatalkdan gönderildi

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Paraya kıyın orjinal alın. 6 ayda garantisi var. %25 indirim varken kacirmayin. bende cok takintiliyim. Yan sanayiler hemen kötulesiyor

Nothing

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
würth ün sarı silecek su katkıları var onlar sesi kesiyor, kesmez ise silecekler orjinal olmalı.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Orjinal silecek şart...

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Slikon sileceklerin takma pilastiği cama çok yakın olduğu için her hareketinde ses çıkarıyor. Bende nefret ediyorum o sesten. Hatta bu gün Emirhan kardeşimle de bu konuyu konuştuk. Orjinal alacağım bende.

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjinalinizde olsa muadil de olsa size tavsiyem camlarınızı araba cilası ile güzelce tertemiz edin ondan sonra ses konusunda ve su akışı konusunda daha konforlu olacaksınız :eyv

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sertleşip kırılmaya başlamışlardır. teklas silgeç marka kullanıyorum, çiftini 35 tl aldım

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üstadımmmm seni unutmadım neden dersen bu sitede en sevdiğim abilerimden hakkı abiye.

'' Htmakina bn taksiciliği manita açısından yapmaya başladım nedense çok tutuldum :)
maddi bir sebebim yok 100 kazanıp 300 yiyenlerdenim bn ''

Diyen sizdiniz bu yazıyı aradım buldum özellikle orda yaptıgınız bu davranıs ve kelime beni gerçekten sinirlendirmişti ve sonrasında gidip bmw resmi audi resmi felan filan koydunuz manita düşürmeye calısıyorum vs dediniz

Şimdi size diyorum ki o 100 kazanıp 300 yediniz paranızdan kıyın da çifti 45 liraya bosch marka silecek alın ses seda kalmaz
Piyasada satılan çifti 10 liraya sileceklerden mutlaka ses gelecektir..

Agır mı oldu biraz bilmem ama bundan 2 ay önce hakkı abiye söylediğiniz laf benim zoruma gitmişti.

tazcan44

Muhammet İbrahim ŞAHİN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Manita tavlayarak yapilan taksicilik anlayisini. Gercekten gulesim geldi. Manita tavlamak icin taksiye ne ihtiyac var. Birakalimda taksiyi bizim gibi meslek edilenler yapsin.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Serkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Taksi ve kız tavlamak gerçek olamaz bu düşünce. hehe