Silecekleri çıkarmak isterken plastiği kırıldı.

gowlet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar sileceklerimi sökmeye çalışırken üzerinde ok bulunan plastik kısım kırıldı. O kadar video izledim silecek söküp takmayı bir beceremedim nasıl halledebiliriz bu durumu?

muska35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynısı dün benimde başıma geldi sanırım ısı değişikliğinden dolayı hassaslaşmış. Kırıldıktan sonra sileceği sıkıca tutup ters yöne doğru çekerseniz çıkıyor. Bilginiz olsun

gowlet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynısı dün benimde başıma geldi sanırım ısı değişikliğinden dolayı hassaslaşmış. Kırıldıktan sonra sileceği sıkıca tutup ters yöne doğru çekerseniz çıkıyor. Bilginiz olsun
Uğraştım ama beceremedim..

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bakalım ben becerebilecek miyim, ben de silecek aldım yeni geldi ama arabanın üzerindekilerin kışı çıkarmasını bekliyorum biraz daha sert soğuklardan sonra değiştirmeyi düşünüyorum en azından.

gowlet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bakalım ben becerebilecek miyim, ben de silecek aldım yeni geldi ama arabanın üzerindekilerin kışı çıkarmasını bekliyorum biraz daha sert soğuklardan sonra değiştirmeyi düşünüyorum en azından.

Valla benimkiler acayip ses yapıyordu kaldırıp baktığımda silikonların delik deşik olduğunu gördüm.

gowlet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bu okların bulunduğu kısmı kırıp yukarı çekince direkt çıktı. Değişimi yaptım.