silikon sprey lütfen yardım

grejuva8

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba
arkadaşlar birçok tavsiyeden sonra malum yaz geliyor kapı fitilleri yapışmasın diye fitillerimi wınkel silikon sprey uygulaması yaptım fakat şoför kapısında fitiller ses yapmaya başladı bu sorun gecicimi yoksa ses yapmaya devam edecek öneri ve tavsiyelerinizi rica ederim şimdiden teşekkürler sağolun.:cay

albaykadir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba
arkadaşlar birçok tavsiyeden sonra malum yaz geliyor kapı fitilleri yapışmasın diye fitillerimi wınkel silikon sprey uygulaması yaptım fakat şoför kapısında fitiller ses yapmaya başladı bu sorun gecicimi yoksa ses yapmaya devam edecek öneri ve tavsiyelerinizi rica ederim şimdiden teşekkürler sağolun.:cay

Bende winkel slikon spreyi salı uyguladım kapı ve bagaj fitillerine şu ana kadar bir sorun yaşamadım hareket halindeyken cam ve kapılardan gelen ses kesildi. Sadece uygularken fitilleri çok iyi temizledim birde spreyden sonra temiz bezle sildim

grejuva8

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla bende böyle bir sıkıntı yaptı inşallah gecicidir

grejuva8

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba,
albaykadir sorun kapı sensöründen miş onu söktüm ses kalmadı bu arada silikon spreyi kapı camlarına nasıl uyguladın benim camlar biraz gec kalkıyor nasıl uygulama yapmam gerektiği konusunda bilgi verirsen sevinirim şimdiden teşekkürler

albaykadir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba,
albaykadir sorun kapı sensöründen miş onu söktüm ses kalmadı bu arada silikon spreyi kapı camlarına nasıl uyguladın benim camlar biraz gec kalkıyor nasıl uygulama yapmam gerektiği konusunda bilgi verirsen sevinirim şimdiden teşekkürler
Öncelikle sorunun bitmesine sevindim. camları indirdikten sonra ben ince bir sünger arasına yerleştirdim sonra fitilleri temizledikten sonra spreyi uyguladım 3-5 dk sonra fitillerin üzerindeki fazla spreyi temiz bez ile sildim.Süngeri koyma amacım cama bulaşmaması aslında bulaş sada silince geçiyormuş.Benim camlar da sorun yoktu sadece fitillerin bakımı için kullandım ve sıfır görüntüye ulaştı.Emniyet kemeri çok yavaş sarıyordu kemere uyguladım ve süper sonuç aldım