Sis farı çerçevesi yardım lütfen :(

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3354913592.jpg

Bunun gibi bir şey mi?

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir yetkili servise git katologlardan bakıp bul tek çaresi bu.

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir yetkili servise git katologlardan bakıp bul tek çaresi bu.

Yetkili servislerde katalog uygulaması maalesef yok. Dilogys kullanılıyor. Resimlerin çoğu parçaya ait olarak çıkmıyor. O yüzden ilgili parçanın ya üzerinden referansına bakacaksınız ya da parçanın ait olduğu asıl aracın şase numarasını bulacaksınız. Selamlar

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ersin abi nette parçanın sis farından ayrı kısmını bulamadım.Bu işaretlediğim parça.Ki aldığım farların üzerinde made in prc dışında hiçbirşey yazmıyor.

grnt0140h.jpg

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renault 9 zaten dialogyste yok .katolog kitabı var.parçacılarda var katolog

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renault 9 zaten dialogyste yok .katolog kitabı var.parçacılarda var katolog
Abi yedek parçacılar sis farıyla beraber satıyo o çerçeveyi tek tek satmıyorlar nedense

34FT2791

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğerki oturma problemi yaşıyorsan ve kullandıgın parça oem değilde sonradan uydurmak istediğin bir parçaysa ve istanbulda ikamet edıyorsan halledebiliriz.
Nasılmı ? Araç tamponuna uygun bir şekilde fiberden parça yaptırtabiliriz. Silikonun görevini topraksız pisliksiz şekilde yapmış olur.

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğerki oturma problemi yaşıyorsan ve kullandıgın parça oem değilde sonradan uydurmak istediğin bir parçaysa ve istanbulda ikamet edıyorsan halledebiliriz.
Nasılmı ? Araç tamponuna uygun bir şekilde fiberden parça yaptırtabiliriz. Silikonun görevini topraksız pisliksiz şekilde yapmış olur.
Kardeşim maalesef Kütahya'da ikamet ediyorum.Burdada fiber yaptırma imkanım sıfır.Ayfar kullananlarda böyle bir sıkıntı olmuyo.Bende ayfar almadım su alıyor falan dediler.O çerçeveden bulmam lazım ancak öyle olacak.İlgilendiğin için teşekkür ederim.

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün Nedret abiyi aradım.Bana r19 sis farı aldığımı söyledi.Megane,clio ve safrane sis farı almam gerekiyormuş yanlış almışım.eparcacım sitesini ara dedi bende aradım maalesef ordada yok ve gelmez dediler.Ne yapacam ben en son kıracam sisleri kapakları takıp devam edecem vaziyet onu gösteriyor:pislik