Sis farı parklarla yakmak

Alpay22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cümleten selamın aleyküm
Aracım 2003 Megane 2 hb benden önceki sahibinde sis farı takılıymış fakat kabloları kopmuş veya koparılmış sis farlarını yeniledim fakat kısa farlar yanınca yanıyor koldan bunu parklar ile beraber yakmam mümkün mü veya mümkünse bunu herhangi bir elektrikçiye götürmeden kendim yapabilirmiyim

tokyo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cümleten selamın aleyküm
Aracım 2003 Megane 2 hb benden önceki sahibinde sis farı takılıymış fakat kabloları kopmuÅŸ veya koparılmış sis farlarını yeniledim fakat kısa farlar yanınca yanıyor koldan bunu parklar ile beraber yakmam mümkün mü veya mümkünse bunu herhangi bir elektrikçiye götürmeden kendim yapabilirmiyim

Sis farlarının enerjisini kısa far kablosundan almışlar, bu kabloyu park ışıkları kablosuna bağlarsanız istediğiniz olur. Kabloyu izleyerek yolu bulabilirsiniz.

Alpay22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sis farlarının enerjisini kısa far kablosundan almışlar, bu kabloyu park ışıkları kablosuna bağlarsanız istediğiniz olur. Kabloyu izleyerek yolu bulabilirsiniz.

Sanırsam ön sisleri direk arka sislere bağlamışlar sinyal kolunda sadece arka sis için yer var zaten bunu sinyal kolundan yapabilirmiyiz acaba bağlantı değiştirme işini

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sanırsam ön sisleri direk arka sislere bağlamışlar sinyal kolunda sadece arka sis için yer var zaten bunu sinyal kolundan yapabilirmiyiz acaba bağlantı değiştirme işini

Sinyal kolunu degistirmeniz gerekir. Ayrıca orijinal gibi ileri cevirince ön sisler geri cevirince arka sisler (sinyal kolu değişince tabi) yansin istiyorsaniz sigorta kutusuna da hat cekmeniz gerekir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alpay22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sinyal kolunu degistirmeniz gerekir. Ayrıca orijinal gibi ileri cevirince ön sisler geri cevirince arka sisler (sinyal kolu değişince tabi) yansin istiyorsaniz sigorta kutusuna da hat cekmeniz gerekir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben şuan ki kolu kullanmak istiyorum yani arkayla önler birlikte yansın sorun yok benim için. Mesela pek anlamam ama şöyle söyleyeyim farları açınca artı geliyo şişlere yanıyo onun artısını parklara nasıl bağlarım mevcut sinyal kolunu soksem arkasında ki soketten bunu çözebilir miyim acaba

Cem-ARMUTCU

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben ÅŸuan ki kolu kullanmak istiyorum yani arkayla önler birlikte yansın sorun yok benim için. Mesela pek anlamam ama ÅŸöyle söyleyeyim farları açınca artı geliyo ÅŸiÅŸlere yanıyo onun artısını parklara nasıl baÄŸlarım mevcut sinyal kolunu soksem arkasında ki soketten bunu çözebilir miyim acaba

Ankara'daysan gel tamamen orjinal şekilde çalışacak şekilde yapayım absürt işlerle uğraşmana gerek kalmaz. Sinyal kolunun içinde ufak bir tadilat, yazılımın açılması ve gerekli hattın çekilmesi ile sis farlarını tamamen orjinaliyle birebir aynı şekilde kullanabilirsin.