Sis fari * yardim fluence

aktif55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar arabama sis fari ve park sensörü taktiracaktim ve bunun için servise gittim sensörün 180 tl fakat sis farinin krom çerçeve ile 350 tl olduğunu söylediler bende dişaridan almaya karar verdim sizce orjinal olan 350 tl lik mi alayim yoksa dişaridan 180 tl lik mi yardin lütfen !!1

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende de otantik meg 3 var bende bazen düşünüyorum sis farını...
servis nasıl takıcak sis farını , arka sise mi takıcak (aynı kola)mı? yoksa kolu değişipmiyada ayrı bi şu far yükseklik ayarını oradaki boş düğmelerin yerine orjinal bi düğmemi takıcak bunlar hakkında bilgi aldınmı acaba??
eger arka sislere takıcaksa bence işin ehli bi ustaya yaptır servisle ugrasma ama servis kolu değişip yada ayrı orjinal bi düğme kullanıp yapıcaksa servise yaptır derim

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben dışardan taktırdım 160TL'ye mal oldu hiçbir sorunu yok 1.5yıl oldu ama tabi krom çerceveside yok onu söylemek lazım :D Bu arada eklemeyi unutmuşum benim sis farı normal far açıksa çalışıyo ona göre ayarlanmış ben onu parklar açıksa açılsına çevirtmeyi düşünüyom bu durum sizin için önemliyse taktırırken söylersiniz :eyv

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben dışardan taktırdım 160TL'ye mal oldu hiçbir sorunu yok 1.5yıl oldu ama tabi krom çerceveside yok onu söylemek lazım :D Bu arada eklemeyi unutmuşum benim sis farı normal far açıksa çalışıyo ona göre ayarlanmış ben onu parklar açıksa açılsına çevirtmeyi düşünüyom bu durum sizin için önemliyse taktırırken söylersiniz :eyv

Siz arka sisemi baglattınız, yoksa farklı bişi mi?

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Siz arka sisemi baglattınız, yoksa farklı bişi mi?

ben arka sise bağlattım çünkü hava sisli olmadığı zamanlarda kullanmayı sevmiyorum o yüzden bu şekilde benim işimi çok güzel görüyor hiç de sorun çıkartmıyor :eyv

aktif55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bie otoelekrikçi arkadaşa danıştım bana kromçerçeve ve farları 150 tl ye çıkatacağını söyledi

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servis dışı hesaplıdır garati bitmediyse elektrik tesisatı garanti dışı olma ihtimali var

nzr2009

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sis farlarının çerçeve değil de far kısmının takılabilmesi için ön tampon tamamen sökülüyormuş. Doğru mu?

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benimde bildiğim kadarı ile ön tampon sökülüyor..