Sis Farı

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracım 2013 Model Joy Paket Aracıma Orjinal Sis Farı Orjinal Sis Farı Tesisatı ve Orjinal Ön Sisli Far Sinyal Kolu Aldım Montajını Yaptım Yanlız Farı Acıp Sis Farlarını Açmak İstediğimde Ön Sisler Yanmıyor Gösterge Ekranındada Ön Sis İle İlgili Uyarı Lambası Yanmıyor Sigortalar Kontrol Edildi Bir Sıkıntı Yoktur Dedi Elektrikci Bugün Özel Renault Servisine Götürdüm Bilgisayardan Komut Verince Sis Farları 5 Saniye Yanıp Tekrar Sönüyor Sorun Nerede Acaba Bilgili Arkadaşlar Yardımcı Olursa Sevinirim...

adres63

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlginç bendede 2014 joy paket var. Bende arka sis lambalarini açma kolu var ona ön sis farlarinida baglaticam toplam 150tlye anlastik bir aksilik olmazsa cumartesi taktiricam

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlginç bendede 2014 joy paket var. Bende arka sis lambalarini açma kolu var ona ön sis farlarinida baglaticam toplam 150tlye anlastik bir aksilik olmazsa cumartesi taktiricam

Sorunu Halen Çözemedim Bir Servise Uğrayacam Bakalım Onlar Ne Diyecek Ben Biraz Orjinalden Yanayım Yoksa Şimdiye Çoktan Arka Sislere Bağlayıp Aktif Ettirmiştim Servisden Olumsuz Yanıt Alırsam Ayrı Bir Düğme Yaptıracam Gibi...

adres63

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende orjinal olsun dedim servisle gorüstumde desteklemiyor deyip kestirip atti israr etsemde bi faydasini goremedim