sis farrına xenon kit yardım

vagabond94

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3-4 ay önce valeo marka en orjinalinden sislerimi taktım beyaz ampül oda bayağı pahalıydı :) farlar xenon sislerde öle olsun istiyorum ama yine 200tl civarıysa iyilerinin parası almam :D su fln alma durumları olursa hiç takmam :) ne yapabilirz :)

SERHAT YILMAZ

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
HID xenon kitler 90 tl ben farlarıma taktrmıstım 2 yıl garantili bayada kaliteli. tavsiye ederim..

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hiç Gerek Yok 200 Tl'lik Sis Farı Xenonu Almaya. 100 TL'ye D&C Marka Xenon Kit Var Ben Sislerimde Kullanıyorum 8000k Olanını CenkeRS Nickli Arkadasta Corsa'sında Aynı D&C Marka Kiti Kullanıyor Kendiside Çok Memnun Bende :eyv

Bu Kutusu Bu Xenondan Alın Taktırın Çok Memnun Kalacaksınız 2 Yıl Garantilidir. Her Kelvin Derecesi Mevcut Bi Kittir. Ama Ben Ve RFC Ailesi 6000k Veya 8000k Tavsiye Ederiz. Daha Üst Kelvin Derecelerini Tavsiye Etmiyoruz..

1(8).jpg

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
shark marda HID kit taktrdım montaj dahil 55 lira ve memnunm skıntı yok garantiside var

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
elif tuning sana yakın kardeşim ben ordan almıştım 3 takım xenon 2 sene garantili şuana kadar bi sıkıntısını görmedim tavsiye ederim..fiyatıda 100 lira civarındaydı...

crazy_tuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben sisler için beyaz ampül sordum 15 lira dediler pahalı gelmedi .s

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bak Pampa Ne Ballısın Herkez Sana Farklı Xenon Kit'ler Öneriyor :) 100 TL'yi Geçmeyecek Herhangi Bi Kiti Tak Gitsin Marka Önemli Degil. Sislere Pahalı Kitler Takmaya Gerek Yok :) :eyv

ben sisler için beyaz ampül sordum 15 lira dediler pahalı gelmedi .s

Ben Sislerimde Mtec Superwhite Kullandım 5 6 Ay Sonra Söktürüp Çakar Taktırdım Sislere Çakarıda Taktırıp Xenon Taktırdım Daha Önce Beyaz Ampül Sadece Yere Yansımaymıs Xenonu Bi Taktırdım Kısa Farı Açmaya Gerek Yok Park + Sis Devam :) O Yuzden Kesinlikle Beyaz Ampül Tavsiye Etmiyorum 20 30 Daha Verin Xenon Taktırın :) 55 TL'ye Bile Kitler Var Artık.

Son düzenleme:

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen osramın sis ampulu 40 lira beyaz olanı onu alana kadar 55 liraya montajınıda yaptrdım beyaz ampl hiç bi işe yaramıo park+sis devam :)

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen osramın sis ampulu 40 lira beyaz olanı onu alana kadar 55 liraya montajınıda yaptrdım beyaz ampl hiç bi işe yaramıo park+sis devam :)

Ben Geçtim Park + Sis Yollarından Şimdi Park + Gündüz Ledi + Sis Devam Ediyorum :D :D :p Beyaz Ampül [Pardon Mavi Boyalı Orjinal Sarı Ampülüde Maviye Boyayın Beyaz Oluyor :eyv] Kesinlikle Tavsiye Etmiyorum..

vagabond94

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu kadar ilgi beklemiyordum tesisattan sonra biraz para artııda onuda buna harcıyım dedim yarın bigün takarım ozaman :)