Sislerde Xenon muayeneden geçer mi?

ArdAydn

Arda AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı biliyorsunuz full orjinal farlarda Xenon yok sadece sis farlarımda Xenon var. Muayenede kontrol edildiğinde bir tek sislerimde Xenon yanıcak acaba sislerde ki Xenon ile muayeneden geçer mi? Bu şekilde muayeneden geçen varsa bilgilendirirse sevinirim

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı biliyorsunuz full orjinal farlarda Xenon yok sadece sis farlarımda Xenon var. Muayenede kontrol edildiğinde bir tek sislerimde Xenon yanıcak acaba sislerde ki Xenon ile muayeneden geçer mi? Bu şekilde muayeneden geçen varsa bilgilendirirse sevinirim

Ben İzmirde geçtim 2 ay önce ..sisler xenonluydu. Sıkıntı olmaz.

GT-I9100 cihazımdan gönderildi

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
muayene istasyonuna bağlı orjinalini bozduğun konularda genelde geçirmiyorlar.

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim burda geçtik biz sislerde varken başka gidenler geçememiş çok kafa ütüsü bu konu gidip şansını deniceksin

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
şans işi tamamen kimini geçiriyo kimine hiç girmeden geri dön diyo şansınızı deneyin normal farlarda orjınal olmadığı müddetçe xenonu kabul etmıyolar ama kimisi ben geçtim diyo sisler için de sıkıntı çıkartabilirler kılın birine denk gelirsen zaten yandın uğraşır durur

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
oradaki görevli farlardaki xenonlar geçmiyor sislerdeki sorun olmuyor deyip geçirmişti bizim aracı.
ama artık bir standartlarının kalmadığını düşünüyorum ve oradaki adamların ruh haline kalıyor. Evden mutsuz ayrıldıysa, gözünün üstünde kaş var deyip yine bırakabilirler :)

ArdAydn

Arda AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yorumlar için teşekkürler gerçektende öyle geçiricek kişinin ruh haline bağlı ama böyle saçmalıkta olmaz kimi geçiyo kimi geçmiyo bunun sabit bir prosedürünü koysunlar bizde ona göre hareket edelim

kanqoo55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende BAFRAda 1,5 ay önce geçtim... Hatta aracımın orjinalinde sis yoktu.Ben sonradan taktım.Alt kısıma düğme koydum oradan yakıyorum.Görevli yakamayıp hafif kusur koymuş .Dedim xenon geçermi sislerde geçiyor dedi dedim buyrun ozaman sislerim yanıyor :) Tekrar far muayenesine sokup kusuru kaldırmıştı.

CenKeRS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
- Sisler için Hiç Bir Sıkıntı Yok Kanka Corsada Geçtim Adama Sordum Sislerde Sıkıntı Yok Ama Üstlerde Mercek Vs İstiyorlar Dedi :)

ArdAydn

Arda AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende BAFRAda 1,5 ay önce geçtim... Hatta aracımın orjinalinde sis yoktu.Ben sonradan taktım.Alt kısıma düğme koydum oradan yakıyorum.Görevli yakamayıp hafif kusur koymuş .Dedim xenon geçermi sislerde geçiyor dedi dedim buyrun ozaman sislerim yanıyor :) Tekrar far muayenesine sokup kusuru kaldırmıştı.
- Sisler için Hiç Bir Sıkıntı Yok Kanka Corsada Geçtim Adama Sordum Sislerde Sıkıntı Yok Ama Üstlerde Mercek Vs İstiyorlar Dedi :)
Bu cümleleri kuran görevlilere can kurban can qw