Sitemizin 2 gündür kapalı kalması hakkında...

BassA380

Başar ORAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Roadfox mükemmel olmuş . Ben aranızda daha yeni sayılırım ama siteye o kadar çok alışmışımki gazeteden önce buraya bakıyorum =) Gerçekten bu nezih ortamı korumak için elimden gelen neyse yaparım . Çekemeyenlerde nextnextstar :eyv

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
Parazitler Bizimle Uğraşıyor Ama Onlar Sadece 1- 2 Günlük Cızırtı Yapar, Kısacası Onların Yaptığı Bizim Anca Hoşumuza Gider.
Birde Tech Turkey'ciler Ne Yapmış Öyle Yahu
:tony
Hiç sorma beya... adamlar onlardan daha çepel çıktılar... herkesın belası var yani... :cool:

​Benim esas mesleğim konstrüktör ressam genelde çelik sanayi yapılarıyla uğraşmakla birlikte epey bir poligonal direk olayındada tecrübem var.KONUYLA İLGİSİ YOK BİLİYORUM AMA:cool:Ne dersiniz bu olmuşmu???

çok manalı bir eser olmuş...
:cool:
bayrak-direkleri.jpg

19bao07

Bilgi Girilmemiş
​Benim esas mesleğim konstrüktör ressam genelde çelik sanayi yapılarıyla uğraşmakla birlikte epey bir poligonal direk olayındada tecrübem var.KONUYLA İLGİSİ YOK BİLİYORUM AMA:cool:Ne dersiniz bu olmuşmu???

bayrak-direkleri.jpg
abicim gece gece koparttın beni ya hehe hehe süper olmuş , anlayana :)

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
PKK sempatizanlarından sanal saldırı en son haber

www.ensonhaber.com/ÖZELHABER Terör örgütü vatandaşın can ve mal güvenliğini tehdit etmekle kalmayıp, sempatizanlarının siber saldırılarıyla da vatandaşı zor durumda bırakıyor. ciftcimden.com'un sahibi Bahattin Sarıcalar, internet sitesinin örgüt sempatizanları tarafından hacklendiğini, örgüt propagandasının yapıldığı ve durumun düzelmesi için önerilen "tıklayın" butonunun virüs bulaştırdığını söyledi. Sarıcalar, vatandaşların uyarılması amacıyla bu tür durumda herhangi bir butona tıklamamaları uyarısında bulundu.

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
neden her forum kendini geliştirerek, paylaşımı arttırarak yukarıya çıkmaya çalışmaz da böyle şeylere gerek duyulur, neden...

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
neden...:cool:
kıskançlık, hırs, kalite zafiyeti, haksız rekabet, ..vs... ıslık

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu saldiri rfc nin hayatimizda ne kadar onemli oldugunu gosterdi ... Birakn bilgisayari hareket halindeyken bile bakiyorum surekli foruma .. Kapali olunca rahatsizlk basliyo sanki .. Rfc njn degeri yoklugunda iyiden iyiye hissedildi .. Kiymetini bilelim

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
BAZI ŞEYLER ALIŞKANLIK YAPAR....:cool:ıslık
images
Z
TPYKCZ6q4K5rjGzbv8Sngj9Fc9LQk1DtEpDYUeVaMYhfey1CG0.jpg
QCFAh6bqgM_G5aWkuS7xgQXNVFsxYtM4b6i3sxa9axPPmoH4FI.jpg
images
ds0V6qJnUw6yzapgYm6SQEOLcUEaWGMRzvscpMdksrWFyyrrRQ.jpg

Ekli dosyalar

• QCFAh6bqgM_G5aWkuS7xgQXNVFsxYtM4b6i3sxa9axPPmoH4FI.jpg
    QCFAh6bqgM_G5aWkuS7xgQXNVFsxYtM4b6i3sxa9axPPmoH4FI.jpg
    14.7 KB · Görüntüleme: 0

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Baz istasyonunu önceki olayda söylemiştim :) Tekrarlamama gerek var mı acebaaa :)
Anladılar tabi kalite bakımından öne geçemeyeceklerini saldırı yapıp öne geçmeye çalışıyorlar.. :)

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yapan için bişeyler diycem terbiyem müsade etmiyo falan da demiycem gayet müsade de ediyo ama forumun sağlığı sıhhati için bunları saklıyorum :D ama şunu da iyi biliyorum ordakilerin bir çoğu gizli hayranlıklarıyla yapıyolar bunları:D