Siz Siz Olun, YEMEYİN!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Abi geçmiş olsun. Allah şifalarını versin İnşallah.

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hakkı abi çok geçmiş olsun bu ne arkadaş Gülermisin Ağlarmısın olaya bak insan ne olduğunu bilmediği bir ot ile kek börek yapar da dağıtır mı yaa Hakkı abi komsunuz ile çok samimi değilseniz bunun altında art niyet bile aranır yani..

Yapan komşunun kocası da hala hastanede yatıyor. Art niyetlik bir durum söz konusu olamaz. Teşekkür ederim iyi dileklerin için.:eyv

Abi geçmiş olsun. Allah şifalarını versin İnşallah.

Amin kardeşim sağolasın.:eyv

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yapan komşunun kocası da hala hastanede yatıyor. Art niyetlik bir durum söz konusu olamaz. Teşekkür ederim iyi dileklerin için.:eyv

Amin kardeşim sağolasın.:eyv
Hakki abim, polise teşkil etti mi olay? eger ettiyse o otun nereden geldigini araştıracaktir, birde o ailenin yetişkin bir çocugu var mi?

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hakki abim, polise teşkil etti mi olay? eger ettiyse o otun nereden geldigini araştıracaktir, birde o ailenin yetişkin bir çocugu var mi?

Polislik bir durum yok arkadaşlar. Komşu ikramı bu yapmayın gözünüzü seveyim. Adamı anlattığına pişman etmeyin. Ben sadece bir ders olsun bizlere diye anlatım. Tüm dualarınız ve iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum. Konu kapanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...