Sizce Bu Aracı Almalı mıyım?

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bitik o araba. 37 bırak 17bin bile vermem.

arac galeride ancak ben sahibiyle gorustum,sahibi isi icabi surekli geziyormus, ancak her 20 bin km de yetkili servisinde bakim yaptirmis. boyali kisimlari duvara surttugu icin servisi boyamis ve kapiyi degistirmis. aracin 50-60 bin km de olanalarina navigasyonlu olanlarina sitede 45 den asagiya istemiyorlar,yani bu aracin dusuk km olanlarinin orlama fiyati 45-50 arasi.bu araci 37 ye birakirim dedi sahibi,galeriden almayacagim. sahibi servise sordurabilirsin bakimlari ve motoru icin dedi. hatta kendisi sifir scenic almis tekrar ve su anda 30 bin km yapmis.

o zaman al. öyle diyorsa doğrudur.
kendisi de yeniden scenic aldığına göre scenicler güzel araba demek ki. kapıyı niye değiştirsin ki durduk yere illa soldan bir araba mı vurup içlerini mi ezince değişmeli ki. öyle sürtmüş işte demek ki.
hem işte araba kötü olduğundan değil demek ki galerici arkadaşı olduğu için galerici satmaya çalışıyor olabilir.
biz de işte bilmeden konuşuyokk

Son düzenleme:

selcukyilmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[MENTION=16019]meganne[/MENTION] (:)

Araç alma işi acayip, insan kafayı takmaya görsün mantıklı bakamıyor.

alpr60

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vaz gectim arkadaslar,almayacagim. sadece fiyat bana uygun gelmisti. km si en azindan 100 binin altinda olsaydi iyi olurdu. yil sonuna dogru kampanyalar baslar. en iyisi sifir km olan bir arac almak. yorumlari icin herkese tesekkur ederim,fikir acisindan yol gosterici oldular. arkadasin dedigi gibi insan kafaya takinca birsey goremiyor:)

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
@meganne (:)

Araç alma işi acayip, insan kafayı takmaya görsün mantıklı bakamıyor.

aynen öyle abi. takıntı yapıp illa o araba olacak demezsen, bir de istediğin arabayı bulunmaz hint kumaşı sanmazsan sorun olmaz da işte hepimiz aynı hatalara düşüyoruz. yani almak istediğin arabaya ilk görüşte aşık olmayacaksın:D

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç 37 bin tl ancak sen alacaksın sana mazot pompasıdır bakımdır bir ton masraf açacak sana yine 40bin tl ye gelecek... 40 bin e daha düşük km temiz bulursun...sonra araç 140 binde sen 4-5 yıl bineceksin olcak 200 bin km..kime satacaksın o aracı sonra hem dizel hem 200bin kim alacak o aracı...

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
vaz gectim arkadaslar,almayacagim. sadece fiyat bana uygun gelmisti. km si en azindan 100 binin altinda olsaydi iyi olurdu. yil sonuna dogru kampanyalar baslar. en iyisi sifir km olan bir arac almak. yorumlari icin herkese tesekkur ederim,fikir acisindan yol gosterici oldular. arkadasin dedigi gibi insan kafaya takinca birsey goremiyor:)

yerinde karar. 37 bin az paramı.
ne arabalar var o paraya.
neden 2. el alasın ki

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 Captur 1 Tane Grand Scenic Etmez Bunu Bilir Bunu Söylerim qw

alpr60

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki arkadaslar ikinci el manuel vites bir grand scenicmi alinmali yoksa otomatik peugeut 5008 veya c4 picasso mu? üçününde fiyatı hemen hemen aynı,edc grand sceniclerin ikinci eli henüz pahalı...

Abay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Az zamanda çok km yapmış..Çok muhtemelen hor kullanmış, üstelik kazası var ve benzinli..Fiyatta hiç cazip değil..Sadece sahibinden.com üzerinde değil başka kanallardan da araştırıp. pazarlık farkı ile daha iyi şartlarda bir alım paritesi yakalanabilir..Hükümetin ender iyiliklerinden biri olarak evinizde bakıma muhtaç ve gerçekten samimi niyetle baktığınız bir yaşlı ve yakınınız varsa..ÖTV indirimli yeni araç almayı da düşünebilirsiniz..

Abay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şu araçta Grand scenic in yerini tam tutmamakla beraber 7 kişilik seçenekler içinde Renault ailesinden bir araç olarak değerlendirilebilir. Dacia-Ürün Gamı-Lodgy-Tanıtım