Sizce değer mi?

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bizim peder yeni bi araç aldı. 2006 jetta ama eski arabası boşa çıktı 84 model faz 1 jetta elimizde yatıyor kullanılmıyorda satsam müşterisi hazır kayseriden bi arkadaş talip araca. yalnız içim eriyor 12 yıldır bizde ve 1 kere yolda bırakmışlığı yok mekanik ve turbo enjeksiyonlu bi makina bunu toplasam mı satsam mı karar veremiyorum.megane coupe var bende onu kardeşime verip bunu kullanmayı düşünüyorum. 4000 4500 lira civarında bi masraf yapsam. tutarlı bi şey elde edermiyim? vw foruma sorduğumda sen manyak mısın satılır mı o araç diyolar ama marka hayranlığı olduğu için arkadaşlarda objektif olmadıklarının düşünüyorum :D yada satsam 12 13 binliraya ne alabilirim sizce? sizinde yorumlarınızı almak isterim..

dsc00058cy.jpg

dsc00059bk.jpg

dsc00060ko.jpg

dsc00061i.jpg

dsc00062mm.jpg

dsc00063wfj.jpg

bu son resim kafamda modellediğim şekli ama makina tek kapı 4 kapıda bu kadar akıcı durur mu durmaz mı onun kararını veremiyorum :S:S

36025403877724535303216.jpg

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben olsam bende satmam (benim kadar VW düşmanı bir insanı bulamazsınız bunuda belirteyim :D )

atacanaslan

RK CLİO III,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araca değer bi fiyat veriyolarsa satmayı bi düşün ?

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence satmayı unut valla şimdilerde müthiş moda bunlar 4 tane jantla boyayla işi bitirirsin

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yani bencede ama millet anlamıyo ki bu aracı toplasam almanyada veya avrupada hayranlıkla bakarlar ama bizim insanımızda eskiye rabet olsa bit pazarına nur yağardı kafası olduğu için. biraz çekinceliyim.ve haklısın yeni vwler 5 para etmez buna eminim bunun pompasından tutta enjeksiyon sistemine kadar herşey mekanik bi aracın sigorta kutusu kestamitten yapılır mı yaa
aşırı derecede sağlam bi işçiliği var ondan kıyamıyorum versem 3 e 5 e gider toplasam yine 3 e 5 e gidicek o yüzden kararsızım bizim ülkemizde aracın bakımına değil modeline bakılıyor ne yazık ki :(

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne Kadar Volkswagen Düşmanı Bir Kişi Olsam'da Ben Böyle Nadide Bir Parçayı Satmam, Son Resimde Görünen Gibi Yapar Biraz Motoru Yüklerim Orjinal Bir Plaka Alıp Salarım Piyasaya :eyv

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne Kadar Volkswagen Düşmanı Bir Kişi Olsam'da Ben Böyle Nadide Bir Parçayı Satmam, Son Resimde Görünen Gibi Yapar Biraz Motoru Yüklerim Orjinal Bir Plaka Alıp Salarım Piyasaya :eyv

yaa zaten toplu kozmetik işlemleri var bide turbosunun elden geçmesi lazım biraz naneli turbo bazen açmıyor. uzun yolda turbosu aktif hissediyorum. kısa mesafelerde iş yok soğutma tertibatını pompasını hepsini yaptırdım tek seferde geçti muayneden.tuvdekiler gık edemedi yani vallaha sizde böle düşünüyosanız toplamakta yarar var o zaman :)

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yaa zaten toplu kozmetik işlemleri var bide turbosunun elden geçmesi lazım biraz naneli turbo bazen açmıyor. uzun yolda turbosu aktif hissediyorum. kısa mesafelerde iş yok soğutma tertibatını pompasını hepsini yaptırdım tek seferde geçti muayneden.tuvdekiler gık edemedi yani vallaha sizde böle düşünüyosanız toplamakta yarar var o zaman :)

%100 Paraya Acımadan Toplarım Böyle Bir Aracı :eyv

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Ben olsam satmazdım,vergisi zaten düşük bu araçların,kapının önünde yatırırım yinede satmam...

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben olsam satmazdım,vergisi zaten düşük bu araçların,kapının önünde yatırırım yinede satmam...

Aynen .. hiç bişey yapmasan bile kapının önünde yatsın o bile yeter..