Sizce hangisi alır?

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.6 benzinli A3 ü 3 kavşaktada geçtim kalkışta cliomla. 150 Beygirlik F7R la avans vererek geçmeniz gerekirdi.

Diğer araçlar ne akla hizmet kalkmak istemişler anlayamadım :confused:

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

atakan55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
jantlarında farkı var agır bbs rs ler sen ide jantı tak araca audi degil ne gelirse gelsin motor farkı beygır farkı tork farkı yutar.

BunyaminKapicioglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
jantlarında farkı var agır bbs rs ler sen ide jantı tak araca audi degil ne gelirse gelsin motor farkı beygır farkı tork farkı yutar.
Doğrudur üstad. Bu arada Kio Rionun en son kasasıyla kalkan yada ışıklarda tahrik olup yarışan var mı? İlk kez 3. vites 6000 devirde mesafeyi açamadığım bir arabaya rastladım. Çok iddealı. Enteresan :) Normalde arabamı yormam böyle şeylerle ama Coupe'nin karizmasını da çizdiremem yani :))

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Doğrudur üstad. Bu arada Kio Rionun en son kasasıyla kalkan yada ışıklarda tahrik olup yarışan var mı? İlk kez 3. vites 6000 devirde mesafeyi açamadığım bir arabaya rastladım. Çok iddealı. Enteresan :) Normalde arabamı yormam böyle şeylerle ama Coupe'nin karizmasını da çizdiremem yani :))

Kaza, maza yapmadan şu arabayı bir değiştirseydin eyiydi.ıslık

BunyaminKapicioglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaza, maza yapmadan şu arabayı bir değiştirseydin eyiydi.ıslık
Aman hocam Allah göstermesin. Uzun mesafede kimseyle uğraşmam da kalkışlarına bayılıyorum bu arabanın:) Bugün çok sağlam bir temizlik yaptım arabaya. Artık acelesi de yok. Ederi neyse o fiyattan satmayı düşünüyorum. İlanımı da güncelledim. Daha yapabilecek birşey bulamıyorum. Maaşallah Alman Panzeri gibi oldu arabam. Uslu uslu sürüyorum:)