Sizce nasil alinik mi ...!

Asalet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba rfc ailesi..! Bildiginz üzere kendi cabriomu satmış durumdayım.. ve yeniden cabro alıcam..! dedigim gibi bu tadı alan vazgeçemez sanmıyorum..! neyse... yeni almayı planladıgım arabanın resimleribi bu ilandan bakabilrisniz.. adamda her konuda anlaştım.. sadece ücreti ödemem kaldı.. bir hafta sonraya anlaştık.. sizce nasıll.. ilgili ve bilgili arkadaşlara şimdiden tşkler..! rastgele..rfc..
Renault Megane 1.6 Cabrio 2000 Model 15.900 TL Sahibinden satılık ikinci el Lacivert renk - 78271531

Asalet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aksasuarlarını ben satarım olmazsa..! bir tek arka kanat var usta zaten :))) arka kanat satıllıktırrr :))) hhhehe

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Temiz görünüyor ama fiyat fazla gibi...

Asalet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
speedman usta.. 14.000tl alıcam.. kendi aracımı 15.000tl sattım.. aradaki farka bakarmısın..! benim tente manuel - şimdiki ilandaki otomatik.. bende banzin- şimdiki ilanda benzin-lpg benimkine bir ay var muayneye- bunun ki 2 yıl var.. benim ön takım öldü bitti yolda zor gidiorum bunun herşeyinde garanti var :) ayrıca kısa bir şey sorucam.. benim arabadaki KIRMIZI OLAN... onun marşiyellerinin aynısını nasıl yaptırabilizzz? bilginsi olan yardım edermi..!

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fiyatı biraz fazla ama temiz görünüyor:eyv

Asalet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fiyatı 14.000 tl arkadaşlar...! ordakine bakmayın..!

Burak61

Bilgi Girilmemiş
alınabilir temize benziyor mekanikte de sorun yoksa fiyat da 14 se alınır

Asalet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mekanik garantisi verior ustanı al getir dior..! üst otomatik açılıor lpg si var mueynesi 2014 ön takım saglam :)

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim anlamadıgım neden kendi cabrionu satıp baska cabrio alcan üste koy 15 kagıt daha megane rs al :D