Sizce nasıl olur??

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kesinlikle 17" düşün daha rahat edeceksindir :) bu arada araç kaç hp öğrenebilirmiyim ? Birde Fluence yakışacağını düşündüğün 17 jantları burada paylaşırsan sevinirim :)

Son düzenleme:

nurettinipek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kesinlikle 17" düşün daha rahat edeceksindir :) bu arada araç kaç hp öğrenebilirmiyim ? Birde Fluence yakışacağını düşündüğün 17 jantları burada paylaşırsan sevinirim :)

araç 1.5dci dinamik 110hp beyaz bakıyorum sureklı de o linkteki 18 ler çok hoşuma gitmişti şuanda başka yok hosuma giden:) sende paylaş bakalım kardeş:)

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende aynı arayıştayım kardeşim. Benim almayı planladığım ve yakışacağını düşündüğüm BMW 17" Karpuz jant,birde arabayı yere basınca millet bakarken kaza eder. :)

Son düzenleme:

nurettinipek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende aynı arayıştayım kardeşim. Benim almayı planladığım ve yakışacağını düşündüğüm BMW 17" Karpuz jant ,yere basınca birde milleti bakarken kaza ettirirsin :))

karpuz jant guzel guzel olmaya ama bijon aralıgı olmuyor 1 diger bi sıkıntıda en az 245 lastık takacaksınkı gosterecek kendısını daha az takanlar var 225 felan hıc hos durmuyor:S boyle sıkıntıları var advan 6 kollu jantlar var olnarda olablır belkı:S

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uyma konusunu incelemedim,ama Passat CC jantlarıda birebir yakışıyor Fluence'ye onlarıda araştır istersen.

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende bulduklarımı atarım buraya her gün bakıyorum :) ama sen rahatsın hp konusunda 110hp olduğu için ağırlığı çok takmana gerek yok bende ki 85 hp bu yüzden ağırlıkta hesaplamak zorunda kalıyorum işim zorlaşıyor :( ama genel olarak düşüncemde hijoin jantları var onlar çok hoşuma gidiyor 5x114.3 çok güzel jantlarıda var :)) tavsiye ederim googleda bi arat bak bence kendi sitelerinde tüm jantlar var ben beğeniyorum :eyv