SJ Evo'ya Yaz Bakımı ve Cila Uygulaması...

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah Maşallah
Kangoonun yerine de dikine part etmiş :D:D

firebird

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eline saglik Mustafa abi..:eyv
Sunroof demek yetersiz olur, skywindow cok guzel.. her gordugumde imrenerek bakiyorum..
Renault da en azindan sunroofu ekonomik modellerde opsiyonel yapsa..bence olmasi gerek..
Masallah tekrar, gule gule kirlet abi.. :)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Clio 4 ün nereden esinlendiği hakkında bir fikir verebilir...:)

usta5252.jpg

523888_388279641221931_2136216779_n.jpg

nee clio 4 ün içi böyle mi olmuş? evo'nunki kat kat daha güzel geldi bana bilmiyorum fotoda mı böyle durdu ama iyi ki clio 3 almışım dedim:D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
nee clio 4 ün içi böyle mi olmuş? evo'nunki kat kat daha güzel geldi bana bilmiyorum fotoda mı böyle durdu ama iyi ki clio 3 almışım dedim:D
Alttaki Clio 4,resimde oynama falan yok cep telefonumla çektim Evo'nun resimlerini,iç mekanı çok güzel tasarlamışlar...:eyv

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Alttaki Clio 4,resimde oynama falan yok cep telefonumla çektim Evo'nun resimlerini,iç mekanı çok güzel tasarlamışlar...:eyv

evet evet, yaza hazır evo resimlerinden ve de direksiyondaki fiat tan anladım, ne zekiyim di mi:D clio 4 resimleri konusuna da baktım biraz önce, farklı renkler var, seçenekli mi olacak acaba?
2008 model hb baktığımda maviliydi koltukları ve ön panelde bazı yerler extreme modelinde, maiste konuştuğumuz görevli yıl yıl değişiyor hepsi maviydi o yıl dedi, beyaz arabada mavili siyahlı koltuk ya da grili neyse ne bileyim pek hoş gelmedi düşünmesi bile:D

batu_rxt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
pırıl prıl kazasız belasız

purmol

Bilgi Girilmemiş
eline sağlık abi pırıl pırıl olmuş.
yanlız şuna değinmeden edemicem clio 4 ün içi daha iyi piano black kapı kollukları, ortada dokunmatik ekran (sanırım teyp),metal kapı açma kolları,direksiyon,arabada internet e bile girebiliyosun heralde face ikon u olduğuna göre :D ha kırmızı çok fazla yakışmamış diye bilirim bordo veya bi koyu kırmızı olsa daha iyi dururmuş

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız çok güzel iyi günlerde kullanın :) Bu arada Clio 4 resmen Punto evodan kopya olmuş iç aksam olarak farklı tasarım yapıcaz derlerken bana göre pek çekici olmamış :(

SmtAkyL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 4 ün nereden esinlendiği hakkında bir fikir verebilir...:)

usta5252.jpg

523888_388279641221931_2136216779_n.jpg

maşallah güzel araçta clio 4 ün şoför kapı koluna bakıyorumda arka cam tuşları yok :) sen uzay mekiği gibi araç yap 4 cam otomatik standart olmasın iş mi bu yaaa :) tabi 3K olma ihtimalide var da umarım resimdeki 3K'dır :)

Son düzenleme:

tuqy

Tugay YILDIZ - TEKİRDAĞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evoyu Görünce Evolation Sandım Abi qw
İç Dizayn Çok Güzelmiş Maşallah:eyv