-SL COUPE- ufak dokunuşlr.ve cezalı biten gün

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun.Megane süper olmuş maşAllah.:eyv

cantekin67

Cantekin YAVUZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
APP ve Cam Filmi yasak arkadaşlar. Ancak polisler ayrım gözetiyor maalesef.
Sıfır kilometre, aile otomobili tarzı ve özellikle pahalı otomobillerin cam filmlerine 100 polisten 99'u karışmıyor. Ancak Coupe tarzı ve fiyatı düşük olan araçları maalesef es geçmiyorlar. Bazı polisler de bu kural ihlallerini maalesef kötüye kullanıyor.

Mesela, geçtiğimiz aylar da kırmızı ışıkta geçtiğim iddiası ile polisler beni tam 8 km takip edip aracımı sağa çektirdiler. Cezayı imzalamadım ama bu sefer de şunu dedi görevli memur: "O zaman cam filmini de ceza yazarım."
Ben bu muhabbetten sonra trafik polislerine olan saygımı kaybettim.

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Trafik polislerini de anlamaz oldum.. Ayrıca aracınız da çok güzel olmuş maşallahı var.

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cok gecmıs olsun.ben 1 yıldır kullanıyorum cam fılmı hıc cekmedıler bıraz sans işi .hımm

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
büyük şehirde gıcık trafik polisine rastlarsan yazar. küçük yerde isen tanımıyorsa yazar

emirekici

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
APP Kesinlikle Yasak Fazla Özen Gösterilmiyor Ama Kıl Bir Polise Denk Gelirseniz, Aracınızı Trafikten Dahi Çeker.

Maşallah '' SL '' Coupe'ye :eyv
teşekkürler saol app yi gectim egsoz ucu yasak :)

emirekici

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkese ayrı ayı teşekkür ederim çok saolun bugün araştırdım aslında kanunda cam filmi ile ilgili bi acık yasak yok ama bişeyde yapamıyoruz

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracının maşallahı var kardeşim. Güle güle kullan. Ayrıca gıcık polisin resminide burada yayınladığın iyi olmuş. Adana'daki arkadaşlar o polise dikkat etsinler.ıslık

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hehe hehe
Aracının maşallahı var kardeşim. Güle güle kullan. Ayrıca gıcık polisin resminide burada yayınladığın iyi olmuş. Adana'daki arkadaşlar o polise dikkat etsinler.ıslık

emirekici

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dogru söylyorsun valla :) acık adres verim galeria yolunnda bekliyorlar ordan gecmiyorum artık :)