Slincer yardım

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
otto titanyum eger temizse hiç kaçırma derim :) pişman olmazsın arabaya ayrı bi zevkle bineceğinden eminim :) tereddüt etmezdim ben olsam :)

pederli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
örnek olsun diye koyuyorum. otto spec yanık uçlu buda.sıfır aldım 1 ay oldu taktıralı 260 liraya.memnunmusun derseniz evet görünüm olarak çok iyi duruyor.hafif sola yatık şekilde.Öyle büyük bir ses beklemeyin kesinlikle orta halli tok bir sesi var.sesi de düşük devirlerde veriyor.eğer ses isteyen varsa bunun yanında susturucu iptalide yaparsanız tadından yenmez.polis konusundada slincerli olduğunuzda hiçbir problem yaşamazsınız.

Son düzenleme:

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
04112011200copy.jpg

örnek olsun diye koyuyorum. otto spec yanık uçlu buda.sıfır aldım 1 ay oldu taktıralı sıfır aldım 260 liraya.memnunmusun derseniz evet görünüm olarak çok iyi duruyor.hafif sola yatık şekilde.Öyle büyük bir ses beklemeyin kesinlikle orta halli tok bir sesi var.sesi de düşük devirlerde veriyor.eğer ses isteyen varsa bunun yanında susturucu iptalide yaparsanız tadından yenmez.polis konusundada slincerli olduğunuzda hiçbir problem yaşamazsınız.
Bahtiyar abi sen şu 19 un detaylı fotoğraflarını koyda bir görelim :) Güzel bişeye benziyor :)

Görkem

Bilgi Girilmemiş
YA bi ara iyice niyetlenmiş abart egzosa ama cazası sesi çekilmez dediler vazgeçtim . şimdide slinceri var istedğin zaman sesini kesersin arkadş ortamında çıkarırsın dediler. nasıl oluyor egsozla beabermi veriyolar kolayca sökülüp takılan bişeymi yardımcı olurmusunz
Bu konu ile alakalı bir çok örnek mevcut eksozcuya gidip alternatifleri denemende fayda var elektrikli olanı ve vanalı olanıda ver silezencırlı olanı eksozun ucunda vidalı kapak var vidayı sökünce abarth oluyor takınca ses yok vanalı olanıda içerden bir kol yardımıyla alıyorsun sesi
Elektrikli egzoz | İzlesene.com Video
Remus Exhaust - Remus Eksoz - YouTube

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şuanlık pcde güncel resimleri yok eski hali var hep.güncel fotoğrafları yükleyeceğim :)
Sahibinden com da gördüğüm 19 bu :) Kafadan fotoğrafları var qw Spoiler yeni takılmış :)
Bende Broadwayi satıp 1.6e RTE Hatchback aldım 12 3

pederli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sahibinden com da gördüğüm 19 bu :) Kafadan fotoğrafları var qw Spoiler yeni takılmış :)
Bende Broadwayi satıp 1.6e RTE Hatchback aldım 12 3

Doğrudur hala var reklam olsun diye :) spoiler söküldü yanlız pek beğenmedim. hayırlı olsun sanada iyi yapmışsın :)