Slm arkadaşlar 2012 fluence alacam ama kafam karışık...

tmy83

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
az önce çankaya maisi aradım fluencelerde en düşük versiyon hariç blutoth var dedi.

tmy83

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
az önce çankaya maisi aradım fluencelerde en düşük versiyon hariç blutoth var dedi.

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamam ozaman o araçlar nisan 2011 den önce üretilmiştir. Ellerinde bu araçlardan vardır.bu kadar basit.

darkzine_metal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
usb bağlantısı olsun olması lazım bu kadar zormu bunu üretmek olmadı al hyundaiden :)

tmy83

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni ürütilen araçlardada olacakmış. Yani nisandan önce üretilen araçlar değil. Zaten bir çok bayiye sordum. Önceden böyle bir sorun vardı dedi. Şimdi sıkıntı kalmadı diyolar. Hepside var dedi. Zaten dikkat ettiyseniz yeni reklamdada blutoth ön plana çıkıyor. Bence reno o yazıyı nisanda koydu birdahada kaldırma ihtiyacı hissetmedi. USB aslında megane hb sport editionlarda var. Bence avrupaya giden fluencelerdede var. Zaten renaulttun sitesinden mini sitelerden fluence sitesine girin orda resimlerde usb girişi var aux yanında ama ne hikmetse yurtiçi araçlarda yok. Bende 2 ay içinde fluence alıcam bir aksilik olmazsa .Alınca servise sorucam megane sport editionlarda usb giriş alanını alıp fluence ile değiştirebilirlermi diye. Yada xcarlink diye bir aparat var. Ama o pahalı. Rennaulttun scenic aksesuarlarındada usb girişi takılabiliyor sonradan ama benim konuştuğum servis o aksesuarı bulamamıştı.