şöfor kısmı cam sorunu hk,

onurh89

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, şöför kısmında camı tam ya da yarım açtıktan bir süre sonra camı tamamen kapattığımda bir süre çatır çutur sesler gelmekte.daha önce başına gelen var mı? ya da nereye göstermeliyim? yardımınızı rica ederim.

koserh11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, şöför kısmında camı tam ya da yarım açtıktan bir süre sonra camı tamamen kapattığımda bir süre çatır çutur sesler gelmekte.daha önce başına gelen var mı? ya da nereye göstermeliyim? yardımınızı rica ederim.

Merhaba kardesim, Kapı döşemesi sökülüp camı yukari aşağı inerken tutan mekanizmada iki tane vida var o vidalar gevşediginde cam olması gereken hızadan kayıyor ve camı tam kapattığında çat cut diye sesler çıkarır camı düzgünce sabitleyip o dediğim vidalari sıkarsan sorunun hallolur kendinde yapabilirsin yada işin ehli bi kaportacida maksimum 10,15dk lik bir işlem.

onurh89

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eyvallah dostum.kapı döşemesini nasıl sökebilirim acaba?

koserh11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eyvallah dostum.kapı döşemesini nasıl sökebilirim acaba?

Daha önce aracinin döşemesi hic sokulmediyse bir kaportacidan yardım almanı tavsiye ederim dosemeyi cikardiktan sonra cama ulasmak icin plastik beze benzer beyaz bir yüzey var yapistirmali onunda dikkatlice sokulmesi lazim ufak tefek parcalar var döşeme altında söküp takamama yada kayıp etme durumuna gelmesin. Birde ilkkez sokucekseniz burdan anlatmayla olucak iş değil youtubede belki söküm videosu vs varsa yardimci olabilir.

FURKANC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Camda film varmı ?

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi