Şok Şook Şok :) C.Kaan'ın Bilinmeyen Gerçeklerini Yine Biz Açıklıyoruz......

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
nbykq.jpg

Hazin bir hikayedir bu kalbi olan okumasın agalar
​.Herşey 7 Nisan 2006 yılında ılıkk bir Balıkesir akşamında başlar:(Dalgın dalgın yollarda rolling yapan genç kardeşimiz bir anlık dalgınlıkla kaza yapar :(
Bir yayaya çarpmıştır tabiiki bir RFC ruhu taşıdığından kek ay pardon aslanlar gibin hemen aracından iner ve yardıma koşar kazazedeye:tonyAma ne olursa o an olur işteee çünkü çarptığı zavallı el-fıstıkkkkk gibi bir rus yavrudurıslıkİşte o an bir fırtına koparrr ve artık o Kaan o Kaan değildir:pResmen yıldırım çarpmışa döner feleği şaşar genç kardeşimin:halay

İşte arşivimden o zavallı rus kazazedenin sağlıklı günlerinden bir foto fox arşivinden
:aytuğ

rusyaguzeli400_130073054063916014_400x300_14.jpg

E haliyle zavallı kızcağız(Natali)ıslıkgözlerini açar açmaz kurtarıcısı olan Kaan kardeşimizi ve bedbaht halini görür ve işte der hayalimdeki Türk genci şu vefaya bak:tonyve küttt diye aşık olur tabiiii:slcahanda aşağıda Kaan onu beklerken:aytuğ

nbz2h.jpg

Fakattttt kader ağlarını örmektedir ufaktan netekim ve 2 gencinde hayatını karartacak olaylar dizisi başlamak üzeredir netekimmm:halayZaten olmasa biz bunu niye haber yapalım dimi:cool:K.G.B Balıkesir sorumlusu İvan baba işi gücü yokmuş gibi bu olaya kafayı takar ve bu muhteşem aşkı ve olayı moskovaya iletir:polis

Ahanda yine arşivlerden tedbil-i kıyafet İvan babacenker

korkunc_Ivan_by_voodoo_voodoo.jpg

Moskova'dan talimat gelir ve gençlerin 2'sinide paketleyip:aytuğbir kargo uçağıyla Rusyaya sorgulanmak üzere alırlar vallahehe
Kötü günler başlamıştır sibiryada özel hücrelerde manyak sorgulara girerler:slcAma ser verip sır vermezler çünkü bi halt bildikleri yoktur zatenheheNatali bacı Antalya'ya gidecekken yanlış otobüse binen bir rus Kaan'sa bizim bildiğimiz Kaan işte ne anlatsınlardıkihehe

Ahanda o kamptan bir kare Kaan'ı tanı tanıyabilirsen agawelcome

esir_dusen_turkler_rus_gazetesinde_h127459.jpg

Ve zavallı Natali bacı:pbu zulme daha fazla dayanamazzzz güzel günleri göremezzz en büyük balıkesirspor der ve son nefesini verir artık müsaadenizle:slc

İşte bu acı haberi alan C.Kaan deliye dönerrr adeta çıldırırrr kahrederr veee............

turk-rambo.jpg

Esaretten kurtulur eline geçirdiği ak-47 ve 28 adet el bombası ve 7 adet taşla rus mevziilerini perişan eder el koyduğu bir rus helikopterine atladığı gibiii Balıkesir 8.ana helikopter üssüne kadar ulaşır helallll sana bu yollar
:tony

suriyede_helikopter_koyleri_bombaliyor_h883880.jpg

Hava kuvvetleri komutanlığı tarafından küçük bir sorgudan geçtikten sonra
eski hayatına dönmeye çalışır zavallı C.Kaan:(
Ama ne yapsa ne etse herşey onu hatırlatmaktadır:(
Artık kafayı ve kayışı sıyırtmak üzeredir:(
Hayatı bir zindan olmuş ve kendini epey dağıtmıştır elemanımız:(

safe_image.php

Vee birgün böyle kahretmişken feleğe sızıp kalmıştır bir köşede:(rüyasında aksaçlı-sakallı bir zat belirir agalar

gandalf.jpg

Ya Kaan der Natali öldü ama ruhu var kendini kahretme onun ruhu Lada'da yaşıyor derr:aytuğ
İrkilerek ve tırsarak kalkan kardeşimiz birde bakarki güneş ufuktan şimdi doğmaktadır ve bulutlar bir 2108 Lada şeklindedir:dansve rüzgar kulağına fısıldar inanılmaz ama Natali yengemizin sesidir buhımmŞöyle fısıldamaktadır ey Kaan benim naciz vücudum sibiryada olabilir ama ruhum Lada motorlarında yaşayacak demektedir iyimi:aytuğ

Ve o günden sonra büyük bir sevda başlar Kaan'da artık o bir Lada manyağıdır dıştan bakan olayın aslını bilmeyenler için:halayAma Kaan için o aşkın yaşamasıdır hayatının anlamıdır agalar:cool:İşte artık sizdce olayın aslını öğrendiniz C.Kaan niye Lada'dan vazgeçmez öğrendiniz iyimi:aytuğBu büyük aşka saygı lütfen:girl dance

971119_488731204514975_1405363766_n.jpg

roadfox

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hahahahaha hehe hehe Kerem Abi Sen Çok Yaşa Emi, Gene 10 Numara Senaryo Yazmışsın Gerçekten :eyv

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Olaylara Bak Ben Bu Kaanda Bir Numara Var Diyordum Zaten Yine Yanilmadim

memo_16

Bilgi Girilmemiş
hikayeye gelll :D :D :eyv

ozkan2614

Özkan ÇELİK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
okurken olayı yaşadım sanki çok iyi senaryo yıkıldım hehe

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:bravo Hayatın gerçekleri ne yaparsın;)

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kerem abi özletmiştin vallah, arabayı alınca ilham mı geldi nedir döktürmüşsün yine :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Kerem abi özletmiştin vallah, arabayı alınca ilham mı geldi nedir döktürmüşsün yine :)

Aaa hakkaten yaw ben niye evdeyimki:aytuğheman çıkayım draglara,kuş avına:aytuğfalez yamaçlarına unuttuk hakkaten:cool:

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
10 numara senaryo olmuş...:eyv