Sol cam takılması

xcyclopex

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi günler arkadaslar bugun sol camım takılı kaldı (Megane 2 2007 model aut. ) sanayide ustaya gittim kapıyı soktu denedi cam çalışıyor. Beyinle ilgili(cam modülü) sıkıntı var değiştirmek gerekli dedi. Çalışan parçayı değiştirmeyelim dedim. Kapadı cam durdu. açtı tekrar beyin üstüne 2 ufak tık yaptı tekrar çalıştı. 110 tl beyine fiyat verdi parçacı kriko ile set halinde 350 tl diyor ayrı satılmıyor diyor. Beyin temazsızlık mı yapmıştır. modulü daha uygun nerden temin edebilirim. Birde benim aracın kilitle komple camlar kapanmıyordu bu alacağım beyin bunu sağlarmı.

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çıkma en mantıklısı.:eyv

xcyclopex

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nereden bulacağız çıkmasını.

inegöllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nereden bulacağız çıkmasını.

Bursada ikamet ediyorsanız yeni yalova yolu üzerinde bir dünya 2. elciler var orada bulma imkanınız yüksek...

xcyclopex

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Edirnede ikamet ediyorum internetten bulma imkanım varmıdır. Birde benim aracım aut. ve kumandada çift tıklayınca camlar otomatik kapanmıyor ne alırsam bunu yapabilirim.

Topal Solucan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu parçayı daha uygun fiyata da bulursunuz. sizin araca takacağı parça orjinal, ya da orjinal çıkma ise düşünmeden taktırın.

geçen sene aynı sorun başıma geldi, bir yerde yan sanayi taktırdım, camları sonuna kadar kapatmıyor ve kumandadan çift tıklayınca kapama yapmıyordu, tam randuman alamadım.

ustanın takacağı parçada tam kapanma sorunu yoksa 110 tl iyi fiyat ;)

xcyclopex

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorunu çözdüm. Hafta sonu söktüm kapıyı soketleri sök tak yaptım sorun düzeldi usta ayak üstü beni götürecekmiş beyin arızalı değil sadece alttaki soketi gevşemiş.