Sol kapıdan gelen trim sesleri

fatiharas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnşallah servis sorunumuzu giderir. Şahsen ben de on cam ile torpido arasından gelen seslerden dolayı gittim. Hallettik deseler de. Servisin kapısından çıkıp bir iki km gittikten sonra aynı sesi tekrar almaya başladım. Yok eğer halledemezler ise, forumdaki arkadaşların dediği gibi silikon sprey çözüm olabilir. Yok buda çözüm olmazsa kulağınız alışacak. Bir de müzik açın :)

Bu hafta servise gidemedim. Şehir içinde hiç bir yerden ses yapmıyor Malatyada yaşıyorum ben yollar çok iyi diyemem ayrıca belli bir hızın altında kullanıyorum aracı. Yani aynı yerden aynı sesi duymuyorum. Bakalım biraz bekleyeceğim. Silikon sprey siparişi verdim internetten. Ses geldiği an müdahale ederim diye planlıyorum [emoji3]

Yanıt veren herkese teşekkür ederim tekrar.

Forumun geneli için de teşekkür ederim. Herkes çok ilgili çok yardımcı olmaya çalışıyor, hemen cevap alabiliyorum. Skoda forumuyla kıyaslayınca burayı çok sevdim. Çok teşekkürler. [emoji1303]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tfnylmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu hafta servise gidemedim. Şehir içinde hiç bir yerden ses yapmıyor Malatyada yaşıyorum ben yollar çok iyi diyemem ayrıca belli bir hızın altında kullanıyorum aracı. Yani aynı yerden aynı sesi duymuyorum. Bakalım biraz bekleyeceğim. Silikon sprey siparişi verdim internetten. Ses geldiği an müdahale ederim diye planlıyorum [emoji3]

Yanıt veren herkese teşekkür ederim tekrar.

Forumun geneli için de teşekkür ederim. Herkes çok ilgili çok yardımcı olmaya çalışıyor, hemen cevap alabiliyorum. Skoda forumuyla kıyaslayınca burayı çok sevdim. Çok teşekkürler. [emoji1303]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Paylaştıkça güzelleşiyor herşey

Dolunayrfc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Paylaştıkça güzelleşiyor herşey

Hocam sanirim bahsettiginiz ses kapidan degil km gostergenin ustundeki parcadan geliyor bende uzun arayislardan sonra buldum orayi sokup wd40 sprey sıkıcam birde ses gelen en cok yer koltuk kafaliklari orayada sıkın bu spreyden sesler kesilecektir

bigbrother

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Bu ses cam acma kapama düğmelerinden geliyor. Parça hareket ettiği için zırıltı yapıyor. Bem servise götürdüm özel bi malzeme ile hafifçe yapıştırdılar. Şimdi hareket etmiyor. Zırıltı gitti...