Sol ön tekerlekten gelen ses?

mondiaynali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar ismim Murat aranıza Erzurum'dan katılıyorum. 3 Haziranda Clio 4 1.5 90bg icon aracımı aldım fakat dikkatimi çeken bir durum oldu kasislere hızlı girince sol tekerlekten tak tak diye bir ses geliyor sadece sağ tekerlek ile düşünce ses yok ama sol ile düşünce tak tak diye bir ses geliyor sanki bir şey bir yere değiyor direksiyon kutusu ile ilgili olabilir mi acaba bilgisi olan arkadaş yardımcı olursa sevinirim.

iNANLAR COTECH

Bilgi Girilmemiş
servisine gidip sol ön amörtisörünün kontrolü iste yardımcı olcaklardır.

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaşamış Olduğunuz sorunun bir Çözümü var Sponsorumuzun'da söylediği gibi aracı aldığınız bayiye veyatta bir yetkili servise giderek sorundan bahsedin..
Merhaba arkadaşlar ismim Murat aranıza Erzurum'dan katılıyorum. 3 Haziranda Clio 4 1.5 90bg icon aracımı aldım fakat dikkatimi çeken bir durum oldu kasislere hızlı girince sol tekerlekten tak tak diye bir ses geliyor sadece sağ tekerlek ile düşünce ses yok ama sol ile düşünce tak tak diye bir ses geliyor sanki bir şey bir yere değiyor direksiyon kutusu ile ilgili olabilir mi acaba bilgisi olan arkadaş yardımcı olursa sevinirim.

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sponsorumuz tehsiş yapmış :eyv

mondiaynali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servise gittim bugün arkadaşlar bütün Clio 4 araçlarda aynı problemin olduğunu ve Fransa ile görüşmelerin sürdüğünü sonuçlanınca araçların çağrılacağını söylediler.