Sol tekerden gelen ses sorunu çözüldü??

casper28

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar,bugün aracımı bagajdan gelen ses ve direksiyondan gelen ses şikayeti ile servise götürdüm.Test sürüşü yaptılar.Şikayetlerimin ikisini de doğruladılar.Aracı lifte kaldırıp direksiyon kutusunun numarasını aldılar.Yeni parça için sipariş verdiler.Yeni parçanın 15,20 gün içinde ellerinde olacaklarını söylediler.Sebebi ise parçanın Fransa'dan gelmesiymiş.Bagajdan gelen ses için de sağ ve sol bagaj lastiklerinin değişmesi gerektiğini bildirdiler.20 gün bekleyeceğiz bakalım. İnş problemlerim hallolur.

Ilhan Emecan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar,bugün aracımı bagajdan gelen ses ve direksiyondan gelen ses şikayeti ile servise götürdüm.Test sürüşü yaptılar.Şikayetlerimin ikisini de doğruladılar.Aracı lifte kaldırıp direksiyon kutusunun numarasını aldılar.Yeni parça için sipariş verdiler.Yeni parçanın 15,20 gün içinde ellerinde olacaklarını söylediler.Sebebi ise parçanın Fransa'dan gelmesiymiş.Bagajdan gelen ses için de sağ ve sol bagaj lastiklerinin değişmesi gerektiğini bildirdiler.20 gün bekleyeceğiz bakalım. İnş problemlerim hallolur.

Eğer söylediğiniz sorunlar halledilirse hemen servise gideceğim aynı 2 sorun bende de var (herkste olduğu gibi) :)

mahikli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar direksiyon kutusu sorununu ilk hafta fark ettim. iyileştirme yapılan parça takıldı sorun yine devam ediyor ve şimdide haziranı beklemem söylendi yeni iyileştirme için. direksiyon kutusu problemi kronik ve stabilizeye işi düşmeyenler kesinlikle fark edemiyor

GaKKoS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar direksiyon kutusu sorununu ilk hafta fark ettim. iyileştirme yapılan parça takıldı sorun yine devam ediyor ve şimdide haziranı beklemem söylendi yeni iyileştirme için. direksiyon kutusu problemi kronik ve stabilizeye işi düşmeyenler kesinlikle fark edemiyor
Valla ben direk farkediyorum. artık normal yolda giderken bile yolda hafif bir bozukluk olsun direk ses geliyor. Bir daha Renault'mu.. Tovbe.

GRY345

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o ses bütün araçlarda var sanırım, beni de soğuttu arabadan. kış zamanı araç soğuktu falandı derken takmadım ama, tümseklerden, arnavut kaldırımlı yoldan geçerken tokurdayan, takırdayan arabadan gına geldi. şimdi değişimi yapıyorlar mı acaba, gitsem servise

mahikli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet değişiyorlar ama sonuç değişmiyor benim bir kez değişti be ş on güne tekrar ses yapmaya başladı şimdide haziranda yeni parça üretilecek diye beklememi söylediler

GaKKoS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar sol teker sorunum giderek arttı benim araçta

artık ufacık bir tümsekten geçerken bile inanılmaz ses var

kaldıki sunu test ettim

tümsek olan (demirden beton değil) arabanın solundan direksiyonu kıvırarak biraz hızlı geçtiğinizde tak diye inanılmaz bir ses geliyor

sanki aşağıda inanılmaz bir parça kopmuş gibi ses geliyor

Yemin ediyorum sıfır aracımızda rezil oluyoruz böyle saçmalık görmedim

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar sol teker sorunum giderek arttı benim araçta

artık ufacık bir tümsekten geçerken bile inanılmaz ses var

kaldıki sunu test ettim

tümsek olan (demirden beton değil) arabanın solundan direksiyonu kıvırarak biraz hızlı geçtiğinizde tak diye inanılmaz bir ses geliyor

sanki aşağıda inanılmaz bir parça kopmuş gibi ses geliyor

Yemin ediyorum sıfır aracımızda rezil oluyoruz böyle saçmalık görmedim

Hemşo inan bana ağlıyacağım artık :p

Iconcanımın R-Nav Sisteminden Tapatalk 4 İle Gönderildi.

GaKKoS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hemşo inan bana ağlıyacağım artık :p

Iconcanımın R-Nav Sisteminden Tapatalk 4 İle Gönderildi.

Hemşom valla gülünecek haldeyiz.

Yazıklar olsun...

Ne hallere düşürdü Koskoca Renault Bizi..

Bir çok konu da okudum son üretimlerin hiç birinde bu sorunlar yokmuş.

Demekki iyileştirilmiş parçalar kullanılıyor.. Eğer bu parçalar kullanıma başlandı ise neden hala Servislere göndermiyorsunuz adamı deli ediyorsun Koca RENAULT !!!!

Allah seni bildiği gibi yapsın...