Sol yanımdan gelen uğultu:(

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Sol aks körüğüm yırtıktı epeydir bizim ustada değiştirmesem ne olur sorusuna yanlızca tam sol yaptığında ses yapar demişti 2 senedirde öyle hakkaten,birde yine sol ön yaklaşık 5 aydır 3 bijon çalışıyor,sorunum ise dün başladı biraz garip hafif bir solda yapıyor ve içeriye epey bir uğultu sesi geliyor:(ama 1 mm direksiyonu sağa yada sola oynatınca o ses gidiyor???bilya dağıttık desek hep yapar bu sesi?tamda bayrama girerken midemi bulandırdı bu ses:(birde epey süratli gidiyorum mecburen önerilerinizi bekliyorum:)

ApSUVai

B A Ş K A N,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi o kadar hız yapıyosan ön takımına güvenmen gerek bence bütün bakımı yaptır 3 bijonda çok tehlikeli

haldunak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sesi falan bilmem de abicim en basiti 3 bijon gitmek çok riskli değil mi? sonuçta aracı yola bağlayan tekerlek, e haliyle bizi de hayata bağlıyor...

haldunak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim de bir bijon zamanında kesmişti. tornacılarda bir yay gibi birşey var. kampana üzerinde ki yere yeni yuva açmış gibi oluyor ve oldukça da mantıklı ve ucuz bir çözüm olmuştu. araştır derim bunu da...

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Ya çalışmaktan kafamı kaldıramıyorumki:(bayram sonuna kadar idare etmez diyorsanız motoruda sattık minübüs style'mı yapayım:(

ApSUVai

B A Ş K A N,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi minibüs hızında gidersen sıkıntı olsada sağlığına bişi olmaz arabayla gidip gel ama hız yapma

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş

ApSUVai

B A Ş K A N,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
insan arabasına güvenmiyosa hız yapmamalı riskli Allah korusun bütün yük üç bijonda biri daha kopsa

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
insan arabasına güvenmiyosa hız yapmamalı riskli Allah korusun bütün yük üç bijonda biri daha kopsa

Allah'ın dediği olur:)ya teşekkürler ama sanıyorum o sesi 3 bijon yapmıyor?