Soma

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah emekcilerimizin kardeşlerimizi yardımcısı olsun.Çok kötü günler geçiriyoruz.Şehitlerimizin ailelerine sabır versin.Para kazanmak evine ekmek götürmek hiç kolay değil.Haline şükretmeyen kardeşlerim bu yaşananları çok iyi takip etsin ve izlesin.Anlam çıkarsın.Boş işlerle uğraşmayı bırakın ve önünüze bakın.Ailemiz herşeyimiz sevgi saygı hiç birini eksik etmeyelim.Bugün varız yarın yokuz...

bir-maden-iscisi-cocugunun-cizdigi-resim_560191.jpg

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ALLAH-U Teala onlara yardım etsin :( geride kalanlara sabırlar versin inşallah o kayıplarda bir an önce ailelerine kavuşur..

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rabbim Ailelerine sabrı cemiller ihsan eylesin :(
Sosyal ağda fotoğraflar gördükçe daha da üzülüyorum .

Türkiye'nin başı sağolsun.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
zor abi zor...3-5 yaşında yetim kalan çocuklar var...okusun mu sanayi ye mi gitsin ne yapsın bu çocuklar...milletin babası başını okşayacak onlar hep 2 büklüm duracaklar...ben tv de çıkan proflara, ünlülerin, spikerlerin tiyatrosuna kızıyorum...gerçek gözyaşınız ise drogba gibi, metin tümer gibi yaparsın...showu bırakır insanlara gerçekten yardım edersin ...

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:bravo:bravo:bravo

zor abi zor...3-5 yaşında yetim kalan çocuklar var...okusun mu sanayi ye mi gitsin ne yapsın bu çocuklar...milletin babası başını okşayacak onlar hep 2 büklüm duracaklar...ben tv de çıkan proflara, ünlülerin, spikerlerin tiyatrosuna kızıyorum...gerçek gözyaşınız ise drogba gibi, metin tümer gibi yaparsın...showu bırakır insanlara gerçekten yardım edersin ...

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Allah kalanlara sabır versin Allah rahmet eylesin işçi şehitlerimize çok üzücü bir olay keşke elden bişey gelse

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Maden şehitlerimizin mekanı cennet olsun Allah rahmet eylesin.

Ama zaten 3 kuruşa çalıştırdıkları o canlara daha fazla kar etmek için yaşam odası yapmayan-yaptırmayan-onların bu şekilde çalışmasına göz yumup (yüzlerce sayfalık mühendislerin güvenlik uyarı çığlıklarına rağmen!)ölümlerinde payı olan herkesin Allah belasını versin,gün yüzü göstermesin,ocağı batsın.....................

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şehitlerimizin ruhu şad olsun, geride kalanlara Allah sabırlar versin.