Son çektiğim resimlerden

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Tu Tu Tu Masallah
Beyaz Arabayi Aksam Ustu Gun Batiminda Cekecen ;)
Bi Clio4 Alacam Bu Gidisle

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Teşekkürler iyi dilekleriniz için, bu resim konusunda reklam ajansı arkadaşımdan destek almayı düşünüyordum.

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maasallah...

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Maaşallah kazasız belasız, çok tatlı çok güzel duruyor :eyv

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar, iyi dllekleriniz için teşekkür ederim. Allah herkesin arabasını sahibine bağışlasın, gönlüne göre versin. Forumda olmak fikir, alış verişinde bulunmanın başlıca ana unsurlarından biridir. Sizlere bazı düşüncelerimi aktarıp, fikirlerinizi almak istiyorum. Arabamı eşim kullanıyor ben pazardan pazara kullanıyorum, daha öncede bazı konularda belirtmiştim, 17 inc jant siparişi verdiğimi bizim de web sayfamızı süsleyen kırmızı clıo 4 deki jantlardan, bu jantlar şu anda Türkiye'de yokmuş sipariş verdik bekliyoruz. Lafı fazla uzatmadan bu jantları taktırdığımızda Allah kısmet eder ise arabanın tavanını siyah kaplama yaptırayım mı? nasıl olur. Bu kaplama işini usta bir elden yaptırdığımızda malzeme ile eş değer kullanışlı ve sağlıklı olduğu söylendi. İleride çıkarıldığında orjinal boyaya zarar vermediği söylendi, hatta boyayı koruduğu söylendi, birde bu siyah tavan olayı ruhsata işlenmeli mi? bu konularda görüşlerinizi rica ederim.

Şimdiden teşekkürler....

Kaplamanın fayda yada zararı için birşey diyemem ama ruhsata işleten de var işletmeyende. Polis takabiliyor kimi yerlerde

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

mjj_renegade

Onur Kağan Göçebe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar, iyi dllekleriniz için teşekkür ederim. Allah herkesin arabasını sahibine bağışlasın, gönlüne göre versin. Forumda olmak fikir, alış verişinde bulunmanın başlıca ana unsurlarından biridir. Sizlere bazı düşüncelerimi aktarıp, fikirlerinizi almak istiyorum. Arabamı eşim kullanıyor ben pazardan pazara kullanıyorum, daha öncede bazı konularda belirtmiştim, 17 inc jant siparişi verdiğimi bizim de web sayfamızı süsleyen kırmızı clıo 4 deki jantlardan, bu jantlar şu anda Türkiye'de yokmuş sipariş verdik bekliyoruz. Lafı fazla uzatmadan bu jantları taktırdığımızda Allah kısmet eder ise arabanın tavanını siyah kaplama yaptırayım mı? nasıl olur. Bu kaplama işini usta bir elden yaptırdığımızda malzeme ile eş değer kullanışlı ve sağlıklı olduğu söylendi. İleride çıkarıldığında orjinal boyaya zarar vermediği söylendi, hatta boyayı koruduğu söylendi, birde bu siyah tavan olayı ruhsata işlenmeli mi? bu konularda görüşlerinizi rica ederim.

Şimdiden teşekkürler....

Merhabalar,

Öncelikle çok hoş olmuş, özellikle krom çıtaları çok beğendim ben de düşünüyorum. Kazasız, belasız...

Cam görünümlü tavan filmi boyaya zarar vermez. Özellikle kaliteli bir marka kullanırsanız, 3M gibi.
Eğer tavan filminin kaplayacağı alan aracın gövde yüzeyinin %29'unu geçmeyecekse işletmeye gerek yok, yasaldır. (ilgili trafik kanunu'nun Reklam, yazı, araç giydirme ile ilgili maddesine bakabilirsiniz)
Arabayı eşim kullanıyor demişsiniz 17'' ve Bayan şöför kombinasyonu biraz tehlikeli (annem dahil bayanların iyi araba kullanmadığını varsayarak söylüyorum bunu), eşinizin konforu, TR deki bozuk yollar ve lastik jant kombinasyonu açısından... ama güzel olur tabiki...

Sizden ricam aracınıza sonrada taktırdığınız krom çıtaları nereden aldınız ve nekadara aldınız acaba?

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Açıklamalar için teşekkür ederim. Bu tavan kaplama olayını yaptırırsam zaten ziebart firmasında yaptırmayı düşünüyorum, arabaya koruma sistemi yaptırırken onlarda bu konuda görüşlerini dile getirip, yakışacağını söylemişlerdi. 3M konusunda bu işlemi yaptırmaya karar verdiğimde özellikle seçici olacağım. 17" konusuna gelince tavanla beraber düşündüğüm bir olay, kullanım konusunda eksilerini, artılarını sorgulamadım, ama bugün servise 17" jantların durumunu sorgulatmaya gittiğimde açıklanan liste fiyatını duyunca bir adım geri attım, 435.-tl. den söz ediyorlar tanesi için, reno web sayfasında opsinoyel olarak yazılan rakkam 850.-tl.sı idi, bunun birde lastik maliyeti olacak astarı yüzünden pahalı olacak kanısındayım. Bu konuda forumda bir konu başlığı açmayı ve 17" jantların fiyatlarını sorgulatmayı düşünüyorum. Krom aksesuarlar konusuna gelince ben biraz titiz biriyim, başak burcunun karakteristik özelliklerinden, herşeyin orjinalini almaya yaptırmaya dikkat ederim. Servise orjinal diye taktırdım. Kapı çıtaları 110 tl arka stop kromları ise 69 tl ye takıldı. Bu fiyatlar dışarıya göre biraz yüksek araştırdığıma göre ama dedim ya orjinal takıntısı, şimdi ön far altlarına sipariş verildi, sanırım 70 ile 80 tl. cıvarı olacak.

Son düzenleme:

metin.BOZACI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben nasıl foto ekleyebilirim

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş