Son fotoğraflardan...

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah gayet güze temiz gözüküyor. Hem kullanılıp hemde bu kadar temiz nasıl bırakıyorsunuz bilmem. :) Kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Maşallah gayet güze temiz gözüküyor. Hem kullanılıp hemde bu kadar temiz nasıl bırakıyorsunuz bilmem. :) Kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

Teşekkürler iyi dilekleriniz için. Kullanıyoruz ama araba sabah 20 dakika, 30 dakika bir de akşam aynı sürede kullanılıyor. Günün diğer zamanında otelin önünde yatıyor. 7,500 km oldu clio 4 Allahıma şükürler olsun, bu güne kadar kaput açtırmadı. İnşallah'da 20,000. km bakımına yada bir yıla kadar açtırmaz..

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah, Allah kaza bela vermesin Aykut abi :eyv

Black Mamba

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşşallah aracınıza bence bu sadeliğe yakışacak 2 eksik var dışarda krom eksoz ucu ve içerde pedal kiti :)

icon_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah abi çok güzel, güle güle kullan aracını.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
maşşallah aracınıza bence bu sadeliğe yakışacak 2 eksik var dışarda krom eksoz ucu ve içerde pedal kiti :)

İyi dilekleriniz için teşekkürler. Eksoz ile ilgili düşünce mi? konu içinde belirtmiştim. Göze batmayacak bir ebat seçimi ile bunu uygulayacağım. Pedal kiti konusunu düşünmemiştim. Genel olarak arabayı eşim kullandığı için, onun fikrini almak lazım öncelikle. Rahat edebilir mi? yadırgar mı? diye. Onun fikrine göre hareket ederiz. Öneri ve görüşleriniz içinde ayrıca teşekkürler..

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
maşallah abi çok güzel, güle güle kullan aracını.

Teşekkür ederim. İyi dilekleriniz için...

Black Mamba

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi dilekleriniz için teşekkürler. Eksoz ile ilgili düşünce mi? konu içinde belirtmiştim. Göze batmayacak bir ebat seçimi ile bunu uygulayacağım. Pedal kiti konusunu düşünmemiştim. Genel olarak arabayı eşim kullandığı için, onun fikrini almak lazım öncelikle. Rahat edebilir mi? yadırgar mı? diye. Onun fikrine göre hareket ederiz. Öneri ve görüşleriniz içinde ayrıca teşekkürler..
Ben Sade bir krom eksoz ucu uygulaması yaptırdım fotografını çekip yarın burdan paylaşırım fikriniz olsun , pedal kiti konusunda evet kullanım kolaylığı onemli bir durum daha onceki aracım C2 VTS de standart donanımında mevcuttu kösele tarzı ayakkabılarda özellikle yağmurlu havalarda kaydırma yaptığım oluyordu önceden denemenizde fayda var

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Ben Sade bir krom eksoz ucu uygulaması yaptırdım fotografını çekip yarın burdan paylaşırım fikriniz olsun , pedal kiti konusunda evet kullanım kolaylığı onemli bir durum daha onceki aracım C2 VTS de standart donanımında mevcuttu kösele tarzı ayakkabılarda özellikle yağmurlu havalarda kaydırma yaptığım oluyordu önceden denemenizde fayda var

Eksoz konusundaki paylaşımınız bana fikir verecektir. Teşekkür ederim. :eyv