onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arabanın motor sesi herseyi söylüyor zaten 180 le giderken bile sanki 3500 devirde devirleniyor gibi ses çıkıyor normalde .ıçını yırtarcasına bi ses gelmesi lazım

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bana biraz alengirli geldi video 120 den sonra o araba o şekilde ivmeleniyorsa millet boşa turbolu araçlarla geziyor

arabada bir film var... modlu olmalı... :cool:

bana göre modlu değil hileli:D

120de başlamıştır ibresi abisi :)

Lada Samara'lar Geniş - Çift Boğaz Karbüratöre Sahiptir, Bu Sebeple Üst Devirlerde - Alt Devirlerde Oldukça Canlıdır. Econ İbresine Bakar İseniz Arabanın Dip Gaz - Dip Devir Çalıştığını Görürsünüz ve Ekstra Olarak Aracın 120 - 200 Hızlanması 30 Saniye Düzgün Bir Ciğer Turbolu Araç Bu Süre İçerisinde 60 - 260 Yapar :eyv

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bizde lada kullandık hemde 94 senesinde 92 model nasıl gittiğini biliriz az çok ama bu araç hileli kimse bana aksini kabul ettiremez

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
C.K... Ladayı çok övüyon beya... sanki BMW-Mercedes-Porshe..vb sanacas beyaa... :cool:ıslık

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arabanın motor sesi herseyi söylüyor zaten 180 le giderken bile sanki 3500 devirde devirleniyor gibi ses çıkıyor normalde .ıçını yırtarcasına bi ses gelmesi lazım

bizde lada kullandık hemde 94 senesinde 92 model nasıl gittiğini biliriz az çok ama bu araç hileli kimse bana aksini kabul ettiremez

Tabi Kendiniz Bileceğiniz İş Ama. 2005 - 2012 Seneleri Arasında 3 Tane Lada Samara Kullandık Enjeksiyomlusun'dan Tutun 1.3 CC Olanına Kadar Lada Samara'ların Motoru Daha Fazla Bağırmaz. Bende Özledim Tabi'ki Maziyi Yokuş Aşşağı Samara İle İbrayi Tam Sıfıra Dayayıp Kilometre Telini Kopardığımız Günleri. Bakılan Gözden - Kıyaslanan Arabaya Göre Değişir Tabi :eyv

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
C.K... Ladayı çok övüyon beya... sanki BMW-Mercedes-Porshe..vb sanacas beyaa... :cool:ıslık

İnsan Sevdiği Şeyi Över Abi. Ben Hep Övmem Eksi Yönlerini - Artı Yönlerini Hep Belirtmişimdir. Ben Seviyorum Ne Yapayım İnsanlar Hayatında Lada'ya Binmeden Konuşuyorlar ve Bu Açıkçası Benim Moralimi Bozuyor. Sonuçta Bu Araç 90 - 94 Senesi Arasında Türkiye'de En Çok Satan İthal Araç ve Hala Bildiğim Kadarı İle Rekor Onda. Ben Lada Samara'yı Çok Araç İle Kıyaslarım Kıyaslarım Ama İnsanlar Hazmedemez Abi :eyv

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
C.K. ayar verıyoz... bi düşme beyaa...:cool:
biliyoz herkesın hastası olduğu mevzuu var... kargaya yavrusu kartal görünür hesabı... :cool:ıslık

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
C.K. ayar verıyoz... bi düşme beyaa...:cool:
biliyoz herkesın hastası olduğu mevzuu var... kargaya yavrusu kartal görünür hesabı... :cool:ıslık

Hassas Noktam Lada Abi Ne Yapalım Erken Yaşta Tanıştık. Piyasada Bulunan Çoğu 4 Tekerden İyidir Gözümde Lada Tabi'ki Herkesin Kendi Görüşü :eyv

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
benım Duster de bana Chayenne görünüyo... hem görüntü hem hız hemde yakıt olarak.... :cool: