Sonar Angel Eyes

FzCoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hee bu arada bizim kaputa uymamıştı kaputu otuttrma falanda olmuştu taktırmayla berabe toplam 500 liraya gelmişti söylemesi fiyat güzel :eyv

Mantis

Hüseyin Demirtaş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sakın kaçırma kesinlikle hemen al Mert Sonar'ın Çin malı Junyan'la uzaktan yakından alakası yok bendede Sonar var ve çok memnunum ışığı kesmiyor harika aydınlatıyor Junayn gibi mercekeleri küçük değil hem zaten Sonar far'ın kesimi Junyan'a göre biraz daha büyük orjinal farla birebir aynı Junyan takan Megane'larda kaput ve tampon arasında boşluk oluyor nedenide kesiminn orjinal baz alınarak yapılmaması sana şöyle söyliyim Sonar Angel hem cam hem mercek hem ışık verme açısından süper al pişman olmayacaksın ama Xenon takmadan mercekli olduğu için iyi göstermez ama xenon'da harika gösteriyor zaten orjinal ampul ve mercekli olan hiç bir far güzel göstermez xenon'un yerini hiç bir stock orjinal ampul tutmaz benim Clio'dada orjinal mercekli farlar vardı ve sarı ampuller hiç göstermiyordu xenon takınca kendine geldi farlar demem oki fiyatıda çok iyi kaçırma kardeşim o paraya Çin malı Junyan satıyorlar ve son tavsşiyemde Sonar'dan başka far takma Coupe'ye Junyan falan aman diyim çok sıkıntı yaşarsın Angel halkalrı patlar buhar yapar camı kalitesizdir ve iyi göstermez ışığı çok keser hem zaten bizim Evrten abide ilk buluştuğumuzda farkı anladı benim Sonar farları yakından görünce kendisi bile diyor Sonar Angel Eyes'in Junyan farla hiç alakası yok en başta camı bile daha kaliteli ayrıca zaten 2 far yan yana geldiğinde Sonar far'ın kalitesi bariz şekilde ortaya çıkıyor kaçırmamanı ve almanı şiddetle tavsiye ediyorum ben alırken kargo dahil 480TL'di su alma buhar yapma sorunu kesinlikle yok Angel halkaları sorunsuz şekilde yanıyor ve kolay kolay patlamaz arabayı çalıştırırken ve stop ederken parkları kapalı tutmaya dikkat et bu halkaların ömrü açısından önemli tabi xenon'larında...:)

teşekkürler detaylı açıklama için :) yarın satıcıyla konusup salı gün almaya gidicem inş :) tek ürün stokta var görünüyor inş satılmaz yarına kadar :)

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Muayenede mercekli far ve xenon bir sorun çıkartıyor mu ? ( 5. aydada muayene var :) )

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
mert bu konularda tekdir edersinki biraz bilgi sahibi oldum..
3 senedir junyan kullanıyorum. o farı üretenlere okuduğun beddualar mühendisini kesin mezara sokmuştur diye tahmin ediyorum.
Sonar aldım rahatladım junyana nazaran %50-60 arası bi performans elde ettim..
sonarın durusu bile bi farklı kaçırmaman gereken bir ürün...

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mert bu konularda tekdir edersinki biraz bilgi sahibi oldum..
3 senedir junyan kullanıyorum. o farı üretenlere okuduğun beddualar mühendisini kesin mezara sokmuştur diye tahmin ediyorum.
Sonar aldım rahatladım junyana nazaran P-60 arası bi performans elde ettim..
sonarın durusu bile bi farklı kaçırmaman gereken bir ürün...

şimdi aradım konustum adamla ama sonar kalmadı junyan var diyor :( :( :(

Son düzenleme:

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
onur abiyle konus kardesim yzm coupenin farlarından al cok fena duruyor onun farlar :eyv ama yok illa angelli alcam diyosan sonar al hakan aganında dedigi gibi junyandan milyon kat iyidir :D

dscn4005x.jpg

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Başlamış yine bir kafa ütüsü....:)

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
onur abiyle konus kardesim yzm coupenin farlarından al cok fena duruyor onun farlar :eyv ama yok illa angelli alcam diyosan sonar al hakan aganında dedigi gibi junyandan milyon kat iyidir :D

makyajlı kasa için bu farlardan (daylight) yok anıl