Sonradan klima ve hidrolik direksiyon olur mu ?

xxxbgrxxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Opel ascona 1.3 araç aldı abim bi kaç ay önce aracı daha göremedim ancak 1-2 haftaya kapıda olacak inşallah :) araçta klima ve hidrolik direksiyon yok

Bunlar sonradan yapılır mı ?
Yapılırsa ne kadara olur ?
Sağlıklı olur mu ?

4 Cam otomatiği yaptırmak istiyorum bide bunu nasıl yaptırabiliriz ? Tahmini fiyat verir misiniz ? :)

Şimdiden teşekkürler qw

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Hayırlısı olsun öncelikle:eyv4'ü bilmiyorumda 2 otomatik cam 200-250 arası yapılabilir.....Araç kaç model?

xxxbgrxxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
1980 model diye biliyorum :) 2 cam yapıldığına göre 4 camda yapılır bence mantık olarak :halay1.3 75hp rolling kralı hehehehe o araba bana fazlasıyla yeter 20 mayısta 18 yaşına girdim ve arabam olcak allaha şükürler olsun şanslıyım allah olmayanlara nasip etsin :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
1980 model diye biliyorum :) 2 cam yapıldığına göre 4 camda yapılır bence mantık olarak :halay1.3 75hp rolling kralı hehehehe o araba bana fazlasıyla yeter 20 mayısta 18 yaşına girdim ve arabam olcak allaha şükürler olsun şanslıyım allah olmayanlara nasip etsin :)

:aytuğ:aytuğ:aytuğMantık olarak yapılır tabiide benimki 2'de kaldı işteheheKlimayı unut derim maliyet dışında uygulanabilirse bile ciddi bir performans düşüklüğüne + yakıt fazlalığına neden olacaktır bence.H.direksiyon ise bence gereksizhımmuygulama mümkünmü maliyet nedir bilen dostlar varsa yardımcı olacaktır ama Ascona direksiyonu çok dertli olmasa gerek diye düşünüyorum yinede mal sizin keyif sizin para sizin tabii kim karışır:aytuğ

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
4 cam otomatik olur ama klima ve hidrolik direksiyon çok zor tamamen sistemi değiştirmeniz gerekir mesela araçta sadece radyatör var şu an klima radyatörünü nereye sığdıracaksınız ? çok zor işlemler

Ziya10

Ziyaettin AVCI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabanın fiyatını da katınca maliyeti klimalı hidrolik direksiyonlu arabaları bulur :) O kadar paranın hakkını da vermez düzgün çalışmaz

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ön 2 Cam İçin 200 - 250 Lira Fiyat Çekerler, Aynı Sistemi Kurarak Arka Camları'da Otomatik Yaparlar Yani 4x Cam Otomatiği Size Tahmini 500 Liraya Patlar,
Klima Tabi'ki Yapılır Sıfır veya Çıkma Olarak Montajlana Bilir Lakin Onunda Fiyatı 1.000 TL Civarına Denk Gelir,
Hidrolik Direksiyon Başka Bir Aracın Direksiyon Kutusunu Uydura Bilirseniz Ne Mutlu Oda Yapılır Ancak Şuan Aklımda Olan Lada Vega'nın Dahi Sıfır Hidrolik Direksiyon Kutusu 2.000 TL Küsür İdi. Uğraşmaya Değer'mi ? Siz Değer Diyorsanız Neden Olmasın :eyv

xxxbgrxxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değerli yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim :) Araca orjinal binmeye karar verdim galiba hehehehehehe bakalım hiç kuru direksiyonlu araba sürmedim ama zor diyolar :soru 1.200 liraya yeni klima taktırdık eve acaba ondan mı bağlatsak arabaya hehe yada mp3 player usb girişliymiş ona usbli vantilatör mü alsam hehe

altgr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
adamın aracı yok modifiye peşinde