Sonradan Lake Kaplama

modeLL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,

2 hafta önce Clio 4 Touch paket 0.9tce aldım, araçta bazı problemlerim var şuan konuşmak istemediğim, sormak istediğim şu, aracı aldığım dönemde bayinin elinde hazır lake paketli araç yoktu mecbur ben de look aldım. Direksiyon kapı kol dayama yerleri kapı hoparlör bölgesini vs parlak siyah kaplattırmak (orjinal olarak) mümkün mü acaba bilgisi olan var mı konu hakkında?

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben mümkün diye biliyorum. Yaşadığın problemler nelerdir ? Ben asıl onu merak ettim belki yardımımız dokunur.

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dışarda yapılan çok güzel çalışmalar var muhtemelen servistede yapılacaktır

bambay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben 8 ay önce kırmızıya kaplattırdım.
iyi ki 450 tl fark vererek başka renk almamışssın
100tl ye olağan üstü güzel kaplamalar oluyor.
ben yaptırdım ve şuan inanılmaz memnunum.
istediğin kaplamacıda kaplat sıkıntı yaşamazsın

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
resimlerini paylaşırmısınız lütfen? bende düşünüyorum...

modeLL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben mümkün diye biliyorum. Yaşadığın problemler nelerdir ? Ben asıl onu merak ettim belki yardımımız dokunur.

Aracın tweeter yeri var kendisi yok, bırakın kendisini tesisatı bile yok. Neyse ki aldığım bayideki insanlar süper insanlar olduğu için telafi edecekler. Aracı alacak olanlar öyle bass reflex acoustic renault ses sistemi gibi süslü yazılara kanmasın.

Fotoğraf paylaşabilir misiniz?

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın tweeter yeri var kendisi yok, bırakın kendisini tesisatı bile yok. Neyse ki aldığım bayideki insanlar süper insanlar olduğu için telafi edecekler. Aracı alacak olanlar öyle bass reflex acoustic renault ses sistemi gibi süslü yazılara kanmasın.

Touch paket araç aldığınız için olmamış olabilir mi? Çünkü Privilege yani icon modelinde tweeter ve özel ses sistemi mevcut.icon ile touch arasındaki müzik kalitesi farkını size en iyi [MENTION=15216]KubilaY[/MENTION] açıklayacaktır eminim.

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Touch paket araç aldığınız için olmamış olabilir mi? Çünkü Privilege yani icon modelinde tweeter ve özel ses sistemi mevcut.icon ile touch arasındaki müzik kalitesi farkını size en iyi @KubilaY açıklayacaktır eminim.
hiç dikkat etmedim ama renaultun verdiği bilgiye göre touch ve icon donanımları arasında müzik sistemiyle alakalı fark yok... Eğer ki varsa ortada haksızlık var:soru @KubilaY açıklarmısınız rica etsem farklılığı??

dreamondata

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
icon ve touch donanımda ses sistemleri aynı 4X20 watt navigasyonlu ekran 4 kapıda hoparlör.
icon donanıma ek olarak R-link opsiyonu alıdığında 6X35 watt 3g internet bağlantılı multimedya ekran ve 3d arkamys ses sistemli 6 hoparlör

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
icon ve touch donanımda ses sistemleri aynı 4X20 watt navigasyonlu ekran 4 kapıda hoparlör.
icon donanıma ek olarak R-link opsiyonu alıdığında 6X35 watt 3g internet bağlantılı multimedya ekran ve 3d arkamys ses sistemli 6 hoparlör
işte bende böyle biliyorum sanırım aramızda da r-link kullanan yok...