Sonradan orjinal navigasyon

tals

Mustafa SEVER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar

fluence aracımı 2016 mart ayında aldım aracım 2010 model dynamique modeli aracımda navigasyon olsun istiyorum fakat bu sonradan takılan emanet gibi duran navigasyonlar hiç hoşuma gitmiyor orjinal olsun istiyorum. acaba sonradan orjinal işine giren deneyen başaran varmı. altta verdiğim linkdeki gibi ürün alınsa yapılabilirmi? kablo tesisatı sorun olurmu? alınsa bile teyp ve direksiyon kumandası ile uyumlu olurmu? sanki bu şekilde yapılırsa hem çakma ürün olmayacak hemde orjinal olacak gibi değerli fikirlerinizi rica ederim.

http://renaultyedekparcaci.com/?product=megane-3-fluence-navigasyon-ve-radyo-bilgi-ekrani-259156554r

http://www.ebay.com/itm/Renault-Meg...d6f25e8&pid=100033&rk=1&rkt=5&sd=351521989018

Dr.Sma

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bildiğim kadarıyla servisler takıyor.En mantıklısı servisin takması.Dediğiniz gibi düzen tutmuyor.Bende dışarıdan clıoya taktırdım düzen tutmadı.

tals

Mustafa SEVER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bildiğim kadarıyla servisler takıyor.En mantıklısı servisin takması.Dediğiniz gibi düzen tutmuyor.Bende dışarıdan clıoya taktırdım düzen tutmadı.[/

yorumun için teşekkür ederim

tals

Mustafa SEVER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba orjinal navigasyondan vazgeçtim fakat yeni fikirlerle kafamda deli sorular dolaşmaya devam ediyor. linkde bir ürün var.

https://tr.aliexpress.com/item/Vehi...h-7-inch-touch-screen-digital/1581336163.html

ben satıcı ile görüştüm sadece bakaliti almak için aramızda aşağıdaki gibi bir yazışma geçti;
teyibi değiştirmek gibi sorun kalmıyor, orjinal teyp ekranını da kullanılabiliyor ayrıca üste tablet yerleştirip nav. internet, usb, vs gibi bir sürü işi tek seferde yapmış oluyoruz. konu hakkında düşünceleriniz nedir?
[FONT=&quot]I will contact you again thank you

Me
2017-01-24 05:16

[/FONT]

[FONT=&quot]wendy wang
2017-01-24 05:13

Online sipariş ve yazma "sadece plastik çerçeve, monitör veya diğer parçaları olmadan", ama ödeme. biz sizin için fiyat düzenlemek.[Orijinal]
You place the order online and write"only the plastic frame,without the monitor or other parts",but not pay. we will edit the price for you.

[/FONT]

[FONT=&quot]
How do i pay 75USD

Me
2017-01-24 05:12

[/FONT]

[FONT=&quot]wendy wang
2017-01-24 05:06

Aliexpress tarafından standart nakliye toplam ABD $75 olduğunu.[Orijinal]
The total is US$75 by Aliexpress standard shipping.

[/FONT]

[FONT=&quot]
Okay i just need the frame price what is it?

Me
2017-01-24 05:05

[/FONT]

[FONT=&quot]wendy wang
2017-01-24 05:03

Biz size bir çerçeve sadece satabilirsiniz, ancak kurulum sorumlu değildir.[Orijinal]
we can sell you one frame only,but not responsible for the installation.

[/FONT]

[FONT=&quot]

nce-Car-Video-Player-Built-in-WiFi-GPS.jpg_120x120.jpgAbout this product
Upgraded Original Car Radio Player Suit to Renault Fluence Car Video Player Built in WiFi GPS Navigation Bluetooth

Reply

[/FONT]

[FONT=&quot]
Hı I just want to buy plastic frame what is the price possible?

Me
2017-01-24 05:00

[/FONT]

[FONT=&quot]
[/FONT]

muarigumus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bunlar clio 4 lere nasıl olurki acaba çok mantıklı geldi bana ama sanki 75 dolar sadece bakalit parça için pahalı gibi

tals

Mustafa SEVER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bunlar clio 4 lere nasıl olurki acaba çok mantıklı geldi bana ama sanki 75 dolar sadece bakalit parça için pahalı gibi

zaten benimde tek sıkıntı yaptığım şey 75usd olması 75usd 280tl civarı yapıyor beyendiğim tablet 7 inc asus oda 300tl civarı maliyet çok artıyor acaba bakalit elde yapılabilir mi?

ayrıca clio 4 içinde yapmışlar https://www.youtube.com/watch?v=jm3KEcUhfxg

daha fazla video youtube de mevcut.

muarigumus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu sistemleri de araştırdım yaklaşık 2000-2500 TL tutuyor. Önümüzdeki zaman diliminde ucuzlayacağı kesin :cool:
Bakalit ile bu tarz çerçeveleri yapan birini görmüştüm ya bu forumda yada araştırma yaparken youtube da tam hatırlayamıyorum. :soru

zaten benimde tek sıkıntı yaptığım şey 75usd olması 75usd 280tl civarı yapıyor beyendiğim tablet 7 inc asus oda 300tl civarı maliyet çok artıyor acaba bakalit elde yapılabilir mi?

daha fazla video youtube de mevcut.

tals

Mustafa SEVER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu sistemleri de araştırdım yaklaşık 2000-2500 TL tutuyor. Önümüzdeki zaman diliminde ucuzlayacağı kesin :cool:
Bakalit ile bu tarz çerçeveleri yapan birini görmüştüm ya bu forumda yada araştırma yaparken youtube da tam hatırlayamıyorum. :soru

sizinkiler teyp nav sistemi bir arada olduğu için fiyat ne olur bilmiyorum ama fluence lerde teyp ve nav. sitemi farklı olduğu için bluetoth ile sorunsuz çalışmakta ayrıca istesem bakalit olmadan cama tablet tutucu ile sabitleyerek de yapılabilir 75usd 280 tl civarı yapıyor 300 e de iyi bir tablet alsam 20-30 extra masraf olsa 600 tl ye sitem hazır.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servis pek yanaşmıyor bu işlere soketler farklı olduğu icin ayrıca tesisat çekmek gerekiyor. Benim Arac joy donanım en boşu 2500-3000 lira arası fiyat çıkartmışlardı.

Bir de araca ses sistemi yaptırdığım yere sordum. Ekran, navi, geri görüş kamerası takılması dahil 1.350,00 tl fiyat verdi. Aracın direksiyon kumandası faal olacak, ön göğüsteki ekran çerçevesi orjinali ile ayni.. ama beni tek düşündüren sistemin android olması ve arıza ihtimali, donma kasılma vs gibi sistemsel sorunlar. Ama kesinlikle böyle bir sorun olmayacağını söyledi ustam. Yıllardır ses sistemi ile alakalı işlemleri kendisine yaptırırım. Yakın zamanda bir tane almayı düşünüyorum bakalım nasıl olacak..

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi