sonradan sunroof montajı dikkat şiddet içerir (fejolerli )

fejolerli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
anka dan aNKARADA stantta kalan son hollandia 500 freedomm bu model 1800 e aldım montajı kendim yapıyorum..tavan 1mm olsada çerçevegüçlü olduğundan taşıyor.. sağlıklımı sorusuna en güzel yanıt takla atan scenic gördüm tavanı duruyordu...su almıyor tazyiklli su ile stres uygulattım kesinlikle almıyor bez taktığım arkadaşınkide aynı şekilde almıyor..

Görkem

Bilgi Girilmemiş
Twingofunclub ten biliyorum Ömerin arabada fena değil 14 yazmış sembolik olarak digital göstergeler fena duruyor aslında banada lazım devir göstergesi :)

fejolerli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ömerin km saatinide ben yaptım cam kaldırmaları filan ama ömerde çok beceriklidir mekaniği mükemmel.valla gösterge başyapıt mehmet abi tasarımlarında çok doğru ölçüm yaptırıyor ..ortadaki twiputer kalan yakıtı ortalama hızı ve ısı sensörleri uyarılar tek kelime ile harika ..yeni bir özelliği varmış açtım bugün.. hızı 90 a ayarlıyorum 91 olunca uyarıyor..5 derecenin altında uyarıyor .. mükemmel şiddetle tafsiye ediyorum..

Görkem

Bilgi Girilmemiş
Nasıl temin edebilirim? Ücret hakkında bilgin varmıdır? Ayrıca Twingonun parçaları bulunurmu? Pahalımıdır? Tavsiye edermisin? sanırım 99 model ve üstü almak lazım ayrıca teşekkür ederim :)

emre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
+18 :d

fejolerli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben bir twi parası harcadım sen bilirsin uzak kalamıyorum yanaşamıyorum tuhaf bir tutku ama yavaştan yeni bir araba alabilirim megane ve yeni scenic olabilir.. twingo alim dersen 99 ve üstü klimalı ama formuna bakmadan parça alma sakın.. çünki twüngonun pantolanları cliodan kaparta mekanikleri kangodan çorap ları reno 9 dan vs uyuyor ona göre :D

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
webasto :eyv

fejolerli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eski açılır tavanım..

twingo-26133544-vh2.jpg
twingo-26133729-Vm6.jpg
twingo-26134002-dV4.jpg