Sonunda Bastık...

ozi28

Özkan ŞEN ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun tam ideal basıklıkta olmuş // Daha büyük jant ve ince yanak lastikle çok daha hoş ve şık bir görüntü elde edilebilir güle güle iyi günlerde kullanın abi zaten bu Fransızları anlayamıyorum adamlar Ofrood aracı üretiyorlar sanki yerle bir yapmak için 7-8cm basmak gerekiyor bizi uğraştırıyorlar şu arabaları 3.5'luk yay kadar basık çıkarsalar çoğu kişi hiç uğraşmayacak bile ama tabi spor yay amortisör satanlar başka türlü nasıl para kazanacaklar oda var neyse tekrardan hayırlı olsun :eyv
bu araçlara basıklık çok yakışıyo herkesin gözü sende oluyor birde jantı halledersek dahada iyi olacak

Lnc59Clio

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ozan dediğin gibi amatisörlere işlem şart hafif çukur bile olsa vuruyor bir gün amatisör kafadan fırlayacak en sonunda

tehlikeli abi o kulelere zarar verebilir dediğin gibi bi an önce işlem yapmak lazım :) hatta el atmışken tabladan da pay varsa 2 cm kadarda düşürülebilir :)

Son düzenleme:

mgn333

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi geceler abi bende araca yay düşünüyorum fakat bende ki sedan bende 5 cm düşündüm ama amotrisör olayı aklımı karıştırdı basıklığı seninki mükembel duruyor bende stock jant ile kullanıcam jant almayı düşünmüyorum. sence 3,5 mu 5 mi

ozi28

Özkan ŞEN ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
5cm yay takabilirsin ama amatisörlerde işlem yaptırman gerekiyor yoksa vuruyor buda göz yapayım derken kaş çıkarmak gibi ama 3.5 yay takarsan hiç bir işleme gerek kalmaz

mgn333

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3,5 luk ta benim beklentiimi karşılamıcak gibi geliyor ne gibi işlem yaptırmam lazım amortisörlere acaba biraz bilgilendirirseniz sevinirim

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun yakışmış