Sonunda brodiyi bastık...

hasan topal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim 625 kg. yükü broadway e attım görsen bayılırdın. bu araçlar pıstıkça daha şık duruyo 2 boy daha kes süper olur

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim 625 kg. yükü broadway e attım görsen bayılırdın. bu araçlar pıstıkça daha şık duruyo 2 boy daha kes süper olur
4,5 cm indi fazlası zarar sekmeye filan başlayacak bu sefer şuan tam tadında oldu :eyvArada bir köye gidiyorum daha indirirsem sürter büyük ihtimal

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Gerçekten çok güzel olmuş emeğine sağlık kardeşim..

LaCRiMaL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Önceki gün 1 bakla ısıtmıştık yayları istemeyerek de olsa:)
bugün 1buçuk bakla kesildi 4,5 cm civarı alçaldı.

%25C3%25B6nce+sonra.JPG

DSC_0742.JPG

kpq41dvtj

Şimdi önce bir baklayı ısıtıp, o halde mi 1,5 bakla kestirdin yayı kardeşim.. benim arabanın önüde çok yüksek. bende senin gibi fazla olmasın istiyorum da..

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şimdi önce bir baklayı ısıtıp, o halde mi 1,5 bakla kestirdin yayı kardeşim.. benim arabanın önüde çok yüksek. bende senin gibi fazla olmasın istiyorum da..
Arkadaşı illa ısıtalım dedi 1 bakla ısıttı düşme olmadı
sonra ısıttığı baklayla beraber 1,5 kestik , ısıtmayı filan karıştırma 1 veya 1,5 nasıl istiyosan kestir sadece

ibrahimmcolak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İsitma olayini aciklarmisiniz. Gorevi ne nasil oluyor.

LaCRiMaL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşı illa ısıtalım dedi 1 bakla ısıttı düşme olmadı
sonra ısıttığı baklayla beraber 1,5 kestik , ısıtmayı filan karıştırma 1 veya 1,5 nasıl istiyosan kestir sadece
Eyvallah kardeşim, çok teşekkür ederim.

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İsitma olayini aciklarmisiniz. Gorevi ne nasil oluyor.
oksijen-kaynagi-2-1.png
Buna benzer bi aletle yayı bakla bakla ısıtıyor, yay özelliğini kaybedip yumuşuyor araba da alçalmış oluyor işte sanayi işi tehlikeli bi yöntem hiç bulaşmayın deriim:berbat
yayı ısıtınca böyle olma ihtimali de var ,Benim 1 bakla ısıtma olayı karambole geldi fazla ısıtmadan durdurdum ıstılan yayla beraber 1,5 bakla kesip aldık
2mzlhkg.jpg

ibrahimmcolak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

625 kilo yuku nasil attin arabaya bizim bunlar bilirsinizki hemen kafa kalkiyo arka cokuyo. Yuku nasil dagittin arabaya. Benimde yil basinda 500-650 kilo vurmam lazim kafa kalkarsa karda kalirim tirmanam@m diye dusunuyrum