Sonunda Fabrika Verilerinin Altına İnmeyi Başardım :)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Göstergeyi sıfırladım ve 1 km iniş indim gaza basmadan . 4.5 lere kadar düştü ortalamam .
Tabi hemen yükseldi 2şer 3er :D
Maşallah .

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
tebrikler, ağlayasım geliyor bu ortalamaları görünce:(

Göstergeyi sıfırladım ve 1 km iniş indim gaza basmadan . 4.5 lere kadar düştü ortalamam .
Tabi hemen yükseldi 2şer 3er :D
Maşallah .

iyi fikirmiş anı olsun diye böyle bir şey mi yapsam ben de acaba:D bu arada geçen sefer benzin aldıktan sonra sıfırlama hatası yaptım, önce sıfırlamam lazımdı di mi, son aklımda kalan km yi yazmıştım oradan hesapladım kaç km kaldığını :D

purmol

Bilgi Girilmemiş
Bence güzel değerler ,ama bakıyorum da sanırım kangoo cu lar çokmu sıkıştırıyo araçlarını :D Biz sürekli şehir içi kullanıyoruz arabayı sürekli 4.6 4.8 arası gidip geliyor . Arada gün içerisinde sürekli dolaşırsam ve sıkıştırırsam arabayı 5.0 e çıkıyor onun harici yüksek değerler hiç görmedim .

Rangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence güzel değerler ,ama bakıyorum da sanırım kangoo cu lar çokmu sıkıştırıyo araçlarını :D Biz sürekli şehir içi kullanıyoruz arabayı sürekli 4.6 4.8 arası gidip geliyor . Arada gün içerisinde sürekli dolaşırsam ve sıkıştırırsam arabayı 5.0 e çıkıyor onun harici yüksek değerler hiç görmedim .

nedir o araçlar söyleyin bizde alalım aynı modelden :)

purmol

Bilgi Girilmemiş
Nissan note 90 lık dci motor lu olan ;)