Sonunda megane 1.4 16 v Öfkelİ ve lpg lİler serÜvenİne katildi :):):)

LEGOLAS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aminnn inşallah :) teşekkürler

emrhn

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Hayirli olsun, gule gule kullanirsin insallah..

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli Ugurlu Olsun Güle Güle Sorunsuz Kullanin.. :eyv :eyv

Bu arada hem kendim hemde diğer arkadaşlarin işine yarayacak bir kaç soru sormak istiyorum size ama ;

Lavato marka kullanmişsiniz , ne kadar mal oldu ve sizi diğer markalara göre kendine çeken sebebi neydi ?

Benzinliydi araçiniz LPG taktiktan sonra çekiş , gidiş , sürüş ne anlamda farklilik gösterdi ?

Son olarak Lpg yakit değerlerinizi paylaşirmisiniz bizimle ?

Tesekkürker :eyv

LEGOLAS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli Ugurlu Olsun Güle Güle Sorunsuz Kullanin.. :eyv :eyv

Bu arada hem kendim hemde diğer arkadaşlarin işine yarayacak bir kaç soru sormak istiyorum size ama ;

Lavato marka kullanmişsiniz , ne kadar mal oldu ve sizi diğer markalara göre kendine çeken sebebi neydi ?

Benzinliydi araçiniz LPG taktiktan sonra çekiş , gidiş , sürüş ne anlamda farklilik gösterdi ?

Son olarak Lpg yakit değerlerinizi paylaşirmisiniz bizimle ?

Tesekkürker :eyv

teşekkür ederim tayfun abi . darısı sizinde başınıza :) ben hemen sorularınızı yanıtlıyayım .

lovato markasını seçmemdeki neden 1. si kaliteli olduğuna inanmamdan kaynaklanıyor 2. si ise brc nin sadece tatar ramazan gibi nam yapmış bir lpg olduğunu düşündüğümden ve kaliteden önce lpg dönüşümünü yapacak olan ustanın ustalığını göz önüne aldım . benim manisada bu sisteme dönüşüm yapan dükkanın adı AYS Mühendislik . sanırım 2000 yada 2004 yılından beri bu işi yapıyorlar ve manisada yapılacak en profesyonel işi burası yapıyor . babam ile eski dost olmalarınında yararı oldu tabi çünkü adam açık açık konuştu lovato yu ben kendi aracıma bile takarım şu an dedi . bende güvendim taktırdım . asıl mesele PARA konusu :) bana maliyeti NAKİT CASH PARA 1400 TL Ye patladı :) ...
gelelim aracın çekiş ve performansına araç tabiki benzinin vermiş olduğu tadı vermiyor ama ben pekte bir fark görmedim öyleee bariz bir fark çekmeme ne bileyim tekleme gibi hiç bir sorunla karşılaşmadım allaha şükürler olsun şeytan kulağına kurşun .

son olarak ta şöyle söylüyeyim 100 tl lik gaz aldım 398 km yol yaptım bunun içinde şehir içi ve şehir dışı var ama çoğunluk şehir dışı yani şöyle ki 98 km kadar şehir içi gerisi şehirler arası . 25,5 kuruş yada 26 kuruş de işte yakışı şu sıralar böyle . bide şöyle birşey var 1000 km sonra gidicem tekrar gereken bir ayar varsa onu yaptıracağım . sanırım biraz daha gaz ayarlarıyla oynar ve düşürürler sanırım.

son olarakta ekliyeyim dedim simit tüp taktırdım istetme yerine konuldu. lpg dolum vanası ise benzin kapağının yanına monte edildi benim çok hoşuma gitmişti inşallah ilerde muayenede bir sıkıntı çıkartmazlar . resimleri en kısa sürede çekip koyacağım foruma ;)

Son düzenleme: