Sony teyp (renault kumanda uyumlu)

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar,

Colega Engin abimden alınma kumanda apartı vede kaliteli radyo yükselticisi (radyonun daha kaliteli ve net olmasını sağlıyor) dahil elimde sony Mex-N4000bt var.

normalde aparat 60+kargo,yükseltici 40 + kargo, teyp 550 + kargo hepsi kargo dahil 680-690tl civarı ben bu 3lüyü en son adrese teslim kargo dahil 300tlye verebilirim 1tl dahada indirim yapmam fiyat kesinlikle sondur altına gider bir tanıdığa veririm daha iyi.

teyp 8 ay kullanıldı çiziksiz ama en önemlisi üst segment ses işlemcili çok kaliteli bir teyp

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı satışlar.

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar daha hızlı ulaşmak isteyen olur ise numaram 0541 689 6877dir

unalozturkBG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende Laguna 2 SW 2002 var. Bu cihazları bu benim araca taksam direksiyon kumandası ve radyo ekranı aktif olur mu? Kendim bulgaristanda yaşıyorum burada bulamadım doğru düzgün bişey.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
radyo ekranı aktif olmaz...direksiyon kumandası aktif olur

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ne soruyu soranı arkadaşı nede cevap veren arkadaşı anladım?

cevap veren arkadaşa sormak isterim siz renault aracınızda teyp kumandasıylamı teybi aktifleştiriyorsunuz? (aktifleştrimekten kastınız açmak sanırsam? )

sizdeki aracı bilmem ama bendeki renault clio4 fabrikasyon haliylede kumanda ile açılmıyor her türlü teybi önce ON yapıp sonrasında kumanda ile komut vererek sesi açmak,kısmak,kanal değiştirmek vs yapılıyorki bu durum kumanda aparatı + sony teyp içinde birebir öyle zaten özetle neye evet neye hayır dediğinizi anlayamadım?

soruyu soran arkadaş içinse hocam standart kumanda aparatı + standart teypi nasıl kullanıyorsanız istisnasız %100 birebir aynı şekilde kullanıyorsunuz, teybi ON yapıp ekranı ,radyo kanallarını,cd şarkısı,mp3 şarkısını,sesi vs direksiyon kumandası ile kontrol ediyorsunuz özetle daha iyi veya kullanışlı olamazdı diyebilirim.

teypte aparatta satıldı ama kesinlikle tavsiye edeceğim bir takımdır ,kumanda aparatı için forum üyesi Engin abi (Colega sanırsam) görüşebilirsiniz.

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ne soruyu soranı arkadaşı nede cevap veren arkadaşı anladım?

cevap veren arkadaşa sormak isterim siz renault aracınızda teyp kumandasıylamı teybi aktifleştiriyorsunuz? (aktifleştrimekten kastınız açmak sanırsam? )

sizdeki aracı bilmem ama bendeki renault clio4 fabrikasyon haliylede kumanda ile açılmıyor her türlü teybi önce ON yapıp sonrasında kumanda ile komut vererek sesi açmak,kısmak,kanal değiştirmek vs yapılıyorki bu durum kumanda aparatı + sony teyp içinde birebir öyle zaten özetle neye evet neye hayır dediğinizi anlayamadım?

soruyu soran arkadaş içinse hocam standart kumanda aparatı + standart teypi nasıl kullanıyorsanız istisnasız %100 birebir aynı şekilde kullanıyorsunuz, teybi ON yapıp ekranı ,radyo kanallarını,cd şarkısı,mp3 şarkısını,sesi vs direksiyon kumandası ile kontrol ediyorsunuz özetle daha iyi veya kullanışlı olamazdı diyebilirim.

teypte aparatta satıldı ama kesinlikle tavsiye edeceğim bir takımdır ,kumanda aparatı için forum üyesi Engin abi (Colega sanırsam) görüşebilirsiniz.

Radyo ekranı denilen yer orta konsolda teyp harici en üstte olan ekrandır. Fluence daki gibi. Şarkı ismi vs orada yazar. Orjinal teyp çıkarılınca o ekran ilandaki teyp ile aktif olmaz.

Örnek:
1de6a8efc9352b7e3702a1143a87984f.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hmmmm

şimdi anladım , o halde evet soruyu soran arkadaşıda cevap veren arkadaşıda anlamış bulunuyorum :)

ve muhtemelen cevap veren arkadaşta doğrudur kusura bakmayın beyler boşuna kafa karıştırdım .

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Hayırlı satışlar.

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı satışlar.

çok teşekkür ederim, tüm ürünler satıldı allah bana sanırsam baba parası,tarla vs yerine ikinci el satış şansı vermiş mağlum sitede şimdiye kadar renault conti eco 5 8 takım lastik,16 icon jant, teyp,chip box vs koydum lastikler 2 günde, jantlar 1 haftada teyp ve box maks 10günde satıldı hep :)